Cime 3 kvartal 2024

Wienerberger a Tondach Vás zvou na odbornou konferenci Wienerberger fórum 2018

Společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., Tondach Česká republika, s. r. o., si dovolují Vás pozvat na 8. ročník konferencí pro stavební profesionály Wienerberger fórum 2018. Program Wienerberger fóra 2018 jsme připravili tak, aby projektantům, architektům a stavebním společnostem přinesl zejména praktické informace a novinky z oblasti stavebnictví.

„V rámci letošního ročníku Wienerberger fóra představíme důsledky digitalizace ve stavebnictví. Diskutovat budeme také o domu s téměř nulovou spotřebou a nevynecháme ani žádané přednášky na téma akustiky, tepelné akumulace cihelných budov a chyb statiky na stavbách. V oblasti střešních krytin ukážeme, jak vybrat správné řešení střechy a jak správně střechu navrhnout.“ uvádí Ing. Roman Busta, MBA, obchodní ředitel společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.

Účast na Wienerberger fóru 2018 je bezplatná a semináře jsou akreditovány v systému celoživotního vzdělávání ČKAIT (1 bod) a ČKA (2 body). Hlavní témata Wienerberger fóra 2018 jsou:

- Cihlový dům s téměř nulovou spotřebou energie

- BIM a zkušenosti z Anglie, digitalizace ve stavebnictví

- Akustika a Akumulace = AKU na druhou

- Přání versus realita – Jak navrhnout nejlepší šikmou střechu

- Chyby a statiky na stavbách a jak na ně

- Praktické ukázky zpracování cihel a tašek

 

Letošní 8. ročník jedné z největších a nejprestižnějších vzdělávacích akcí ve stavebnictví zahájí odborné konference dne 9. 1. 2018 v Českých Budějovicích. Dalšími destinacemi jsou Praha, Brno, Hradec Králové, Ostrava, Plzeň a Olomouc, kde dne 30. 1. 2018 semináře zaměřené na aktuální vývoj, trendy a novinky ve stavebnictví vyvrcholí.

Zájemci se mohou registrovat na: www.wienerbergerFORUM.cz

nebo www.wienerberger.cz