Komatsu potřebu bagr

Kancelářský projekt z dílny Chapman Taylor v Bukurešti je v plném proudu

Nový kancelářský projekt ‚The Mark‘ vyroste v rozvíjející se obchodní oblasti v hlavním městě Rumunska pod vedením výkonného ředitele Chapman Taylor Igora Bergmanna. Bergmann je zodpovědný za tvorbu několika klíčových kancelářských a maloobchodních projektů v celém regionu střední a východní Evropy.

 

Elegantní 15podlažní věž The Mark by měla být dokončena v roce 2019. Spolu s vedlejší šestipodlažní budovou zde bude k dispozici 24 tisíc metrů čtverečních pronajímatelných kancelářských prostor. The Mark s přehledem převýší všechny okolní budovy a stane se tak dominantním bodem, který bude viditelný z různých částí města. A co víc – pozornost upoutá nejen svou výškou, unikatní venkovní žaluzie lze totiž po uzavření využít ve večerních hodinách jako plochu pro uměleckou instalaci.

 go2s3qq40vv0eese63fx.jpg

„Již od samého počátku tvůrčího procesu byla The Mark v podstatě základním pilířem rozvíjející se čtvrti sousedící se zavedenou obchodní třídou v Bukurešti. Chtěli jsme vytvořit vysoce funkční budovu, která bude zároveň zajímavá a esteticky příjemná,“ řekl výkonný ředitel pražského studia Chapman Taylor Igor Bergmann.

 

The Mark byla navržena tak, aby splňovala podmínky pro certifikaci BREEAM.   Díky využití moderních a ekologicky šetrných řešení nabídnou prostory budoucím nájemníkům pracovního prostředí té nejvyšší kvality. The Mark rovněž poskytne 275 podzemních a dalších 44 nadzemních parkovacích stání a navíc se nachází blízko tamní městské hromadné dopravy.

 

O společnosti Chapman Taylor

Společnost Chapman Taylor byla založena v roce 1959 a v současné době provozuje 20 regionálních architektonických studií v Evropě, Asii, na Blízkém východě a ve Střední a Jižní Americe. Studio realizovalo 2 000 projektů v 90 zemích a obdrželo více než 200 architektonických ocenění. Chapman Taylor se specializuje na obchodní, volnočasové, hotelové, rezidenční, kancelářské a dopravní projekty a jejich kombinace při vytváření příjemného prostředí pro život a práci.