Cime 3 kvartal 2024

Rámové dveře jako ekonomické řešení pro nadčasový design domova

Výběr interiérových dveří není radno podceňovat, jde totiž o prvek, který dotváří celkový vzhled a atmosféru každé domácnosti. Trendem posledních let jsou rámové dveře, které si svou oblíbenost mezi zákazníky získaly především jednoduchým a elegantním vzhledem, odolností a snadnou údržbou. Pádným argumentem pro jejich pořízení je ale zcela nepochybně také velmi příznivý poměr kvality a ceny.

Rámové dveře jsou jedním z konstrukčních typů dveří, který výrobci v rámci svého portfolia nabízejí. Konstrukce těchto dveří se, jak název napovídá, skládá z rámu tvořícího základ těchto dveří, a výplně, která může být prosklená či plná. Každý si tedy může vybrat takové dveře, které budou vyhovovat jeho potřebám a které budou ladit s vybavením jeho domácnosti. Díky plné výplni lze v místnosti zvýšit míru soukromí, díky prosklené lze zase místnost prosvětlit.

VRimg File Description =Attributes= Version: 1.3 Compressed: true Resolution { width: 3508 height: 2480 pixelAspectRatio: 1 } Render Region { renderRegion: false xmin: 0 ymin: 0 width: 3508 height: 2480 } Regions Info { regWidth: 32 regHeight: 32 whatsXY: MaxSize } Camera Info { transform: matrix projection: perspective aperture: 36 fov: 35.4769 targetDistance: 726.384 nearRange: 0 nearClip: 211 farClip: 10000 focalLength: 35 fNumber: 8 } Scene: "VERTIGO_FINAL.max" =Channels= Alpha (float3) RGB color (float3) VRayExtraTex_Map #2122715242 (float3) VRaySampleRate (float3) VRayWireColor (float3) VRayZDepth (float)

Rámové dveře nabízejí svým uživatelům hned několik výhod. Díky tomu, že je každý díl dveří oplášťován samostatně, jsou spoje povrchů skryté a na vnějších hranách dveří nejsou viditelné žádné spoje ani mezery. Dveřní křídlo má tedy jednotný a čistý vzhled. Dveře s rámovou konstrukcí jsou unikátní v tom, že u prosklených modelů je sklo do dveřního křídla instalováno bez zasklívacích lišt, tedy bez orámování. Díky tomu vznikne čistý a elegantní design celých dveří. „Naše rámové dveře Türen jsou atraktivním a kvalitním řešením pro každou domácnost. Díky speciální konstrukci je dveřní křídlo pevné a zároveň odolné. Velkou výhodu vidím v příznivé pořizovací ceně – jedná se o ekonomické řešení, u kterého ale zákazníci nemusí rezignovat na design ani na kvalitu. Dveře Türen jsou u vybraných prodejců skladem a zákazník je tedy má k dispozici hned, což v dnešní době výrazně ovlivněné nedostatkem nejrůznějších surovin, materiálů a komponentů považuji za velkou výhodu,“ říká Martin Dozrál, generální ředitel společnosti SOLODOOR, která patří mezi největší výrobce interiérových dveří a obložkových zárubní na našem trhu

Dveře Türen lze díky nabízeným povrchům a dekorům zkombinovat s různými druhy nábytku a hodí se tak do každé domácnosti. V nabídce jsou v plné i prosklené variantě, a dokážou tedy designově pozvednout každý interiér.

SOLODOOR a.s., český výrobce interiérových dveří a obložkových zárubní, vyrobí za rok více než 180 000 dveří a 80 000 zárubní, čímž se řadí mezi největší výrobce na trhu. Je držitelem osvědčení „CZECH MADE“ a označení „Ekologicky šetrný výrobek“. Kromě široké škály produktů nabízí také poradenství a odbornou montáž s pětiletou zárukou na své zboží.

Společnost vznikla před 24 lety, přičemž její kořeny sahají hlouběji do historie dřevařského průmyslu v Sušici, která se celosvětově proslavila výrobou sirek. S více než 220 zaměstnanci patří mezi největší zaměstnavatele v regionu. Výrobky SOLODOOR najdete v 17 franšízových prodejnách, 1 podnikové prodejně, zhruba v 80 prodejních studiích či zalistované v nabídce hobbymarketů a také v síti prodejen stavebnin po celé České a Slovenské republice. Společnost využívá nejmodernější německé a italské technologie, díky kterým vyrábí dveře a zárubně s unikátní oblou hranou a v exkluzivních povrchových úpravách, jež nemají na trhu konkurenci.