Komatsu potřebuju bagr

Nová generace bezpečnostních dveří s nadčasovým designem

Bezfalcové bezpečnostní vchodové dveře SD 104 od společnosti NEXT vynikají skvělou funkčností a zároveň nabízí designové řešení vstupu do domácnosti. Dveře se instalují do skryté ocelové bezpečnostní zárubně, do které dveřní křídlo při zavření dokonale zapadá, a vytváří tak jeden elegantní celek, který lícuje se zdí. Pro dosažení ničím nerušeného estetického dojmu jsou používány skryté panty, které jsou integrovány do zárubně. Díky širokému spektru nabízených povrchů je k dispozici nepřeberné množství designových variant, které vhodně doplní a pozvednou vzhled každé domácnosti. Jednotlivé strany dveří navíc mohou být opatřeny jiným povrchem, což umožňuje ladit dveře jak s interiérem bytu, tak s exteriérem, třeba pro případ, že musíte dodržet jednolitý design vstupních dveří ve společných prostorech bytových domů.

Dveře SD 104 jsou certifikované ve 3. bezpečnostní třídě, což je minimální bezpečnostní třída, kterou by měly mít vstupní dveře do bytu i rodinného domu. Takové dveře odolají zloději, který se je pokouší překonat pomocí páčidla a dalšího ručního nářadí včetně mechanické ruční vrtačky. Díky 18 jisticím bodům poskytují kvalitní a spolehlivou ochranu každé domácnosti. Jejich srdcem je integrovaný bezpečnostní zámek, který ovládá uzamykání celých bezfalcových dveří ve skryté zárubni.

Dveře NEXT SD 104 jsou protipožární (požární odolnost 45 minut) a splňují tedy povinnost o požární odolnosti stanovenou zákonem pro vchodové dveře do bytu (pokud jde o byt v nově stavěném nebo rekonstruovaném panelovém nebo činžovním domě). Disponují kvalitní zvukovou a tepelnou izolací a je možné je vyrobit s bezpečnostním prosklením, které do zádveří propouští více světla. Mohou být také vybaveny skrytým zavíračem.

Každý kus dveří je originál a vyrábí se na míru dle individuálních požadavků konkrétního zákazníka. Výrobce nabízí prostřednictvím své sítě prodejců a servisních techniků profesionální poradenství a servis včetně montáže. Pro zvýšení komfortu a pocitu bezpečí jsou k dostání doplňky jako např. digitální kukátko, čtečka otisků prstů, motorizovaná vložka pro otevírání dveří pomocí karty apod.

Na ocelový skelet, skryté zárubně a kovový zamykací mechanismus, tj. na klíčové součásti dveří, poskytuje jejich výrobce NEXT záruku za jakost v délce 15 let, při pravidelných revizích až 25 let. Dveře NEXT SD 104 jsou, stejně jako všechny ostatní bezpečnostní dveře značky NEXT, certifikované v českých zkušebnách dle norem EU.

Cena: od 80 200 Kč bez DPH. Více informací: www.next.cz.