Komatsu potřebu bagr

Společnost KUHN - BOHEMIA přesídlila již do nové centrály v Čestlicích

Společnost KUHN - BOHEMIA (výhradní prodejce stavebních strojů Komatsu na českém trhu) se již kompletně přestěhovala do své nové centrály v Praze Čestlicích. V průběhu letošního roku se v moderním areálu, který vyrostl hned u exitu 8 dálnice D1, otevře také pobočka společnosti KUHN-MT (distributora automobilových hydraulických jeřábů Palfinger v ČR).

 

Na pozemku o rozloze více jak 16 tisíc metrů čtverečních vznikl komplex, který tvoří středový komerčně administrativní objekt, k němu z východní strany přiléhá hala oprav a servisu stavebních strojů, ze západní pak budova, ve které najde své místo montážní a kompletační dílna manipulační techniky.

 

Centrála bude samozřejmě sídlem managementu společnosti KUHN - BOHEMIA, rovněž nabídne kompletní obchodní sortiment stavebních strojů Komatsu (v brzké době i jeřábů Palfinger) a veškeré poprodejní služby včetně rozšířeného servisu, provádění závažnějších oprav strojů v moderních dílenských zázemích a nabídky náhradních dílů.

 

"Všichni se do Čestlic už moc těšili, mají novou motivaci pro svou práci, mnozí i  lepší spojení do zaměstnání. Dosavadní najatý areál v Praze 5 - Stodůlkách už opravdu nevyhovoval našim potřebám," uvedl ředitel společnosti KUHN - BOHEMIA Daniel Sys. Podle jeho slov v nové centrále nyní pracuje 30 lidí, v následujících měsících by se měl tým ještě rozšířit o dva až tři zaměstnance společnosti KUHN - MT pro poprodejní služby.

 

Podoba nové centrály je v souladu s architektonickou koncepcí poboček této velikosti ve skupině KUHN HOLDING, kde hlavní roli hraje cílená přesná funkčnost a komplexnost. Jde vlastně o typizovanou stavbu s ověřenou praxí z jiných areálů v Evropě, v případě Čestlic vznikla velmi věrná kopie pobočky KUHN-SLOVAKIA vybudované v Senci. "Naše spokojenost s kvalitou provedení je vysoká i ve srovnání s ostatními stavbami v okolních zemích," konstatoval Daniel Sys.

 

Celková investice na vybudování areálu dosáhla 165 milionů korun, generálním dodavatelem stavby byla společnost Porr.