husqvarna

Nový projekt PURPO PRAHA společně s veletrhy STŘECHY - SOLAR - ŘEMESLO PRAHA 2017!

Pilotní projekt z oblasti profesionální údržby a renovace povrchů PURPO PRAHA se uskuteční 9. – 11. 2. 2017 v PVA EXPO PRAHA Letňany, souběžně s největším odborným veletrhem pro stavbu a renovaci střech ve střední Evropě STŘECHY PRAHA a dále s tradičními veletrhy SOLAR PRAHA a ŘEMESLO PRAHA. 

CHARAKTERISTIKA

PURPO PRAHA je zaměřen na čištění a údržbu nemovitostí, renovace střech, fasád a dalších povrchů. Představuje ideální zimní termín konání v moderních výstavních halách v Praze Letňanech, 3 dny osobních kontaktů a nové obchodní příležitosti. Kromě prezentací firem z oblasti čisticí a úklidové techniky, zařízení, prostředků, pomůcek a technologií nabídne také užitečný přednáškový program. Návštěvník získá odpovědi na základní otázky, jak správně ošetřit povrchy, jak čistit a udržovat střechy a fasády, jaké jsou povinnosti správců budov, jaké jsou následky absence údržby, zda lze nalézt v průběhu projektování a stavby způsob, jak zjednodušit budoucí potřebnou údržbu, jak při renovacích nepoškodit ošetřované materiály ani naše životní prostředí. Budou představeny moderní technologie čištění a renovace povrchů a zazní zkušenosti firem, které tyto činnosti provádějí.

 

CÍL PROJEKTU

Projektem PURPO PRAHA chceme napomoci osvětě na poli profesionální a nutné údržby povrchů, která je bohužel stále popelkou v myšlení většiny našich vlastníků nemovitostí, i když by měla mít velký respekt. Pravidelná údržba a čištění zajistí lidem nemalé finanční úspory, neboť významně prodlužuje životnost materiálů a bezproblémové užívání majetku.  V důsledku absence údržby vzniká často potřeba nákladných oprav a také hrozí neuznání případné reklamace, protože nejsou dodrženy podmínky materiálové garance výrobců.

 

CÍLOVÁ SKUPINA

Projekt je zaměřen na vlastníky a správce nemovitostí, veřejnou správu, výrobce a dodavatele vybavení pro profesionální údržbu a úklid, organizace poskytující servisní a technické služby, společnosti zajišťující komplexní správu budov a majetků, odbornou stavební veřejnost.

 

HLAVNÍ TÉMATA PURPO PRAHA

  • Moderní technologie čištění, renovace a ochrany povrchů
  • Renovace a čištění střech a fasád, ochrana proti graffiti
  • Ochrana a sanace dřevěných nosných konstrukcí
  • Údržba budov, zeleně a další FM služby
  • Údržba a úklid vnitřních prostor a povrchů
  • Stroje pro průmyslové čištění, komunální technika
  • Zajištění BOZP, práce ve výškách, manipulační technika

 

PORADENSTVÍ A DALŠÍ VELETRŽNÍ AKTIVITY

V rámci souboru veletrhů bude návštěvníkům k dispozici zdarma Stavební poradenské centrum s podporou ČKAIT a ČVUT v Praze, dále Centrum fasád a Centrum pro úspory energií a alternativní zdroje energie. Proběhne řada konferencí, seminářů, praktických ukázek i prestižních soutěží.

 

ZVÝHODNĚNÉ TYPOVÉ EXPOZICE

Nenechte si ujít možnost prezentovat se na jedinečné akci, která na našem trhu chybí. Máme pro Vás připraveny cenové nabídky na míru a zvýhodněné typové expozice. Poskytneme Vám neomezený počet vstupenek pro Vaše klienty zdarma a propagaci v rámci reklamní kampaně veletrhu.

Více na https://www.strechy-praha.cz/novinka-purpo-praha