Komatsu potřebu bagr

Reprezentativní prostory, kvalitní zázemí a vynikající dopravní dostupnost – to jsou kanceláře VIENNA POINT

Hledáte pro svou začínající, či prosperující firmu, nové podnikatelské zázemí? Místo, které bude příjemným pracovním prostředím pro Vaše zaměstnance, a snadno dostupným pro Vaše obchodní partnery? Pak technologický park VIENNA POINT je tím pravým místem i základnou, jak dodat Vašemu podnikání nový a efektivní rozměr.

Buďte dostupní pro všechny své klienty i partnery

 

Kancelářské prostory VIENNA POINT jsou díky své strategické poloze velice vyhledávané a žádané. Vaše nové zázemí pro Vaši firmu umožní snadnou dopravní dostupnost Vám, i všem Vašim klientům i partnerům. Ušetříte tak tolik drahocenný čas, který je obzvláště v podnikání více než důležitý. Dálniční uzel D1 EXIT 194A je vzdálen pouhého půl kilometru, Praha, Bratislava i Vídeň jsou tak snadno dostupné.

Pokud dáváte přednost cestování vzdušnou cestou, letiště Brno Tuřany se nachází v dojezdové vzdálenosti 10 km.

Centrum města Brna i kampus Masarykovy univerzity jsou pak vzdáleny 5 minut autem – jste tak přímo v centru dění. A hlavně snadno vyhledatelní všemi stávajícími i budoucími zákazníky.

 

Zázemí pro Vás i Vaše hosty

Pro dobré pracovní výkony je důležité i samotné pracovní zázemí. Pracovní schůzky, jednání, obchodní smlouvy či spolupráce – to vše se lépe probírá, buduje a uzavírá, v prostředí stylovém, s dokonalým prvním dojmem.

Bezproblémové parkování až 500 míst pro Vaše firemní vozidla či návštěvy. Profesionální uvítání na recepci s nepřetržitým vstupem i ostrahou, a bezpečnostní službou včetně kamerového systému. Vaši zaměstnanci i Vaši hosté se mohou občerstvit i odreagovat v kavárně, kantýně či restauraci, které se nachází přímo v komplexu VIENNA POINT – vše tak u nás najdete na jednom místě.

Pronájem nebytových prostor ve VIENNA POINT Brno s sebou nese také sdílené konferenční místnosti, optický kabel O2 a T-Mobile a zajištění také takových důležitých detailů, jakými je úklidová služba.

Díky tomuto kvalitnímu zázemí se tak můžete plně věnovat svému podnikání a nerozptylovat se starostmi, které za Vás vyřešíme a obstaráme my.

 

Kanceláře na míru Vašim představám

Pronájem kanceláří VIENNA POINT přináší řadu výhod. V každém patře jsme schopni flexibilně přizpůsobit kanceláře Vašim požadavkům. Vnitřní prostory Vám upravíme dle Vašich potřeb – ať už se jedná o rozdělení prostoru na více menších samostatných kanceláří, či moderní a výkonné open space, soukromé kanceláře či zasedací místnost. V rámci jednoho patra tak můžete získat prostor dle svých představ od 100m² až do 1000m².

Navíc, pokud jste firmou zabývající se výzkumem či vědou, a potřebujete ke svému podnikání také technologické zázemí, technologický park VIENNA POINT nabízí také pronájem laboratoří, a Vy tak můžete mít vše potřebné na jednom místě.