Cime 3 kvartal 2024

Palmer Capital Continental Europe přivítal nový Penny Market ve Zlíně

Palmer Capital Continental Europe slavnostně otevřel novou prodejnu Penny Marketu, německého diskontního řetězce supermarketů, v nedávno zrekonstruované budově v centru Zlína.

Dlouholetý pronájem prostor o rozloze 1 400 metrů čtverečních je jen jednou z několika uzavřených smluv od roku 2012, kdy společnost Palmer Capital budovu bývalé pošty koupila. Objekt, který se nachází nedaleko radnice, nedávno prošel značnou rekonstrukcí. Nově byla otevřena restaurace Kozlovna, přibyly i eskalátory, díky čemuž mají lidé z hlavního náměstí lepší přístup do budovy. Součástí je i 55 parkovacích míst pro zákazníky.

„Budova je díky svému umístění a tomu, že dříve sloužila jako pošta, ve Zlíně zavedenou institucí,“ řekl ředitel developmentu pro střední a východní Evropu v Palmer Capital Continental Europe Zbyněk Laube. „Naskytla se příležitost tuto budovu vzkřísit z jejího havarijního stavu a úspěšně ji zrekonstruovat. Jsem přesvědčen, že díky poptávce mezinárodních i místních firem se tato budova opět stane vyhledávaným obchodním centrem. K dispozici máme pouze dvě poslední obchodní jednotky k pronájmu,“ dodal Laube.