Cime 3 kvartal 2024

DARAMIS VSTUPUJE NA PLZEŇSKÝ REZIDENČNÍ TRH

Prvním mimopražským rezidenčním projektem Daramisu je projekt Unicity Plzeň sestávající z šesti samostatných budov s celkem 542 jednotkami a třemi komerčními plochami k pronájmu. Výstavba projektu bude probíhat ve třech etapách. První fáze nabídne 184 bytových jednotek a předpokládané zahájení výstavby je na podzim 2016.

 

„Atraktivitu projektu Unicity Plzeň spatřujeme ve variabilitě jeho využití. Ať už k vlastnímu bydlení, nebo vzhledem k jeho lokalitě v bezprostřední blízkosti Západočeské univerzity i k investičním účelům ve formě nájemního bydlení. Dnešní studenti stále častěji hledají bydlení v moderních bytech, protože koleje většinou nevyhovují požadavkům na ubytování 21. století. I proto věříme, že Unicity Plzeň bude úspěšným projektem,“ říká Martin Vachek, výkonný ředitel společnosti Daramis Management.

 

Většina bytů v šestipodlažních budovách je o velikosti 1+kk a 2+1. Jejich velikost a dispozice umožní komfortní bydlení všem skupinám zájemců, tedy jak studentům plzeňských univerzit, tak zaměstnancům pracujícím v okolí Borských polí. Společnost Daramis počítá i se zřízením praktických služeb pro obyvatele areálu jako je například recepce 24/7, kamerový systém nebo vysokorychlostní internet. Příjemné prostředí umocňuje udržovaná zeleň ve vnitrobloku a v okolí projektu.

 

Lokalita je dobře dostupná prostředky městské hromadné dopravy i automobilem. Příjemné procházky a odpočinek nabízí sousední Borský park, naproti univerzitě se pak nachází vodní nádrž České údolí s možností koupání i řadou sportovních aktivit pro pestré využití volného času.