Komatsu potřebu bagr

Novinky ze světa stavebnictví na brněnském výstavišti

Od 22. do 25. dubna se na brněnském výstavišti uskuteční další ročník stavebního veletrhu IBF, který přinese novinky a aktuální trendy ze všech oborů stavebnictví a technického zařízení budov. Nabídku vystavovatelů doplňuje atraktivní doprovodný program a bezplatná odborná poradenská centra.

 

Témata, která hýbou nejen světem stavebnictví

Odborný doprovodný program se bude věnovat mnoha tématům aktuálním nejenom ve světě stavebnictví. Zahajovací konference se zaměří na problematiku církevních a historických staveb z pohledu stavby, obnovy a správy jednotlivých objektů. Z dalších témat můžeme zmínit například trvale udržitelné stavebnictví nebo problematiku navrhování a realizace střech. Kompletní doprovodný program naleznete zde.

 

Nová zelená úsporám a Operační program Životní prostředí na stavebním veletrhu IBF

Aktuální výzvy a dotační možnosti zaměřené na úspory energií a lepší způsoby vytápění obytných domů, které nabízí program Nová zelená úsporám, a také novinky v Operačním programu Životní prostředí 2014–2020 vám představí Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR. Denně od 13 hodin a poté v každou celou hodinu se můžete také zúčastnit seminářů na našem stánku, kde vám představíme postup k získání dotace v programu Nová zelená úsporám krok za krokem.

 

Novinky a trendy vystavovatelů v předstihu

V rámci výstavních expozic budou prezentovány novinky, trendy, ale i stávající sortiment ve všech oborech stavebnictví a technického zařízení budov. Návštěvou získáte jedinečný komplexní přehled nejen o jednotlivých výrobcích, ale i možnost jejich srovnání. Již nyní Vás zveme na malou ochutnávku novinek vystavovatelů, kterou naleznete zde.

 

Navštivte stavební veletrh IBF výhodněji

Navštivte stavební veletrh IBF za zvýhodněnou cenu 80 Kč! Co proto musíte udělat? Stačí jít na stránky www.ibf.cz, odkaz vstupenky a registrace, vybrat veletrh IBF a zakoupit vstupenku. Sleva platí pouze pro úspěšně provedenou online platbu.

 

Více informací o veletrhu naleznete na www.ibf.cz

1bpgwsjwuhqujzmq7mue.jpg