Komatsu potřebu bagr

CEEC Research s.r.o. připravuje podzimní konference

Text: Ondřej Štěpán STAVEBNISERVER.com

Analytická společnost CEEC Research s.r.o., která zajišťuje, aby fi rmy disponovaly potřebnými informacemi, připravuje v současné chvíli zajímavé podzimní konference, které se v průběhu září, října a listopadu uskuteční v Praze. Jako vždy se snaží o co nejlepší obsazení panelu diskutujících a zároveň zajišťuje účast nejvyšších představitelů vlády, veřejné správy i soukromých organizací. Naše redakce proto zjišťovala, na které akce se můžeme těšit.

Nejvýznamnější plánovanou akcí společnosti CEEC Research je bezesporu Setkání lídrů českého stavebnictví H2/2022, které v průběhu listopadu proběhne na Pražském hradě. Přesný termín je momentálně ještě v jednání, nicméně rozhodně se jedná o událost, o které se vyplatí vědět předem. I v listopadu je očekávána hojná účast zástupců vlády, kteří se této akce pravidelně účastní. Ačkoli je podrobný program také teprve ve fázi příprav, můžeme se těšit na témata jako jsou připravované veřejné zakázky, udržitelné stavebnictví, nový stavební zákon, zdražování stavebních materiálů a další.

Dne 13. 9. 2022 je dále v plánu pražská Konference ředitelů projektových a investorských společností 2022, která se bude věnovat novému stavebnímu zákonu, BIM, připravovaným projektům na úrovni států, krajů, ale i měst a obcí. Pozvání na konferenci přijal mimo jiné ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš.

CEEC Research aktuálně připravuje také Setkání lídrů developmentu 2022, které se uskuteční v průběhu října (přesný termín v jednání). Účastníci tohoto setkání se budou zabývat především tématy jako dostupné bydlení, stále rostoucí ceny nemovitostí nebo například překážky v oblasti výstavby nemovitostí. Pozvaní hosté i podrobný program je stále v přípravě. Veškeré aktualizace, týkající se konferencí, termínů, programu i pozvaných hostů se včas dozvíte na webu ceec.eu, kde se navíc můžete bezplatně na konference přihlásit.