husqvarna

CBRE zprostředkovala pronájem kanceláří Yves Rocher v nově otevírané budově ELEMENT na pražské Pankráci.

Praha, 25. října 2018 – Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, získala pro dokončovanou budovu Element na pražské Pankráci nového nájemníka. Česká pobočka světové kosmetické společnosti Yves Rocher si nové kanceláře vybrala s ohledem na zelené prostředí budovy a ekologický certifikát LEED na nějž budova Element aspiruje.

 

Budova ELEMENT, ve které Yves Rocher obsadí více jak 700 metrů čtverečních disponuje atraktivní a dobře dopravně dostupnými kancelářskými plochami. Výborná dopravní obslužnost je dána umístěním v bezprostředním sousedství stanice metra C i řadou autobusových zastávek a také přímým napojením lokality Pankrác na jižní konec pražské magistrály. Díky propojení se sousedními objekty je možné využívat rozsáhlé obchodně-administrativní zázemí a nedaleká nákupní galerie pak nabízí možnosti doplňkového parkování, stravování a dalších služeb.

 

Nový nájemník ale ocenil i další jedinečné aspekty nové budovy: „Naše společnost klade velký důraz na ochranu životního prostředí a trvalou udržitelnost, budovu ELEMENT jsme si vybrali i s ohledem na certifikát LEED Gold, na nějž projekt aspiruje,“ říká Lucie Ellingerová, Head of Marketing CZ & SK ze společnosti Yves Rocher. „Velkou roli hrálo také prostředí budovy s vnitřním zeleným atriem, jež odráží naši filozofii přírodní rostlinné kosmetiky i aktivity nadace Yves Rocher, která podpořila vysázení sto tisíc stromů na severu Čech.“

 

Nejnovější budova ve vyhledávané lokalitě Pankrác, bude dokončena během tohoto čtvrtletí a první nájemníci se nastěhují na přelomu letošního a příštího roku (2018/2019). „Odezva na nově dokončované prostory v budově ELEMENT je velmi pozitivní. Projekt byl navržen jak pro kanceláře středně velkých podniků, tak pro menší společnosti, které budou moci využít plánovanou centrální recepci,“ dodává Helena Hurábová, Head of Advisory & Transaction services – Office společnosti CBRE.