CIME Rypadla 09/2023
2:29

Building Roadshow Zlín 2019 je minulostí, v tenisovém turnaji se radovala společnost GU-stavební kování CZ

 

5. ročníku Building Roadshow Zlín a tenisového turnaje stavařů se na konci srpna zúčastnily v nádherném areálu ve Zlíně na Vršavě přes dvě stovky z řad investorů, vystavovatelů, stavebních firem, dodavatelů techniky, technologií a materiálů. „Jednalo se převážně o členy vrcholových managementů společností. Děkujeme za podporu firmám EURO CAR Zlín, ČPP, Elbeko, TRUCK TRADE, VLW, F TRUCKS, G-U, Auto Dolanský, MPL Trading, LAPP, Net Direct a všem, kteří přišli, za jejich čas, účast a dobrou náladu. Perfektně nám vyšlo počasí, takže doufám, že byli všichni spokojení,“ uvedl Ondřej Štěpán, hlavní organizátor akce a šéfredaktor tištěného a elektronického magazínu Stavebniserver.com.

Konferenčním partnerem Building Roadshow Zlín a tenisového turnaje stavařů bylo opět Sdružení pro rozvoj dopravní infrastruktury. Cílem Sdružení je zlepšení dopravní dostupnosti, která je nezbytnou podmínkou pro hospodářské oživení a další rozvoj oblasti střední a východní Moravy. Sdružení chce napomoci sladění rozvojových plánů zapracovaných v územně plánovacích dokumentech a podpořit proces kontinuální přípravy staveb včetně jejich případného financování.

V poledne vystoupil šermířský spolek Honorata z Letohradu, který představil dobové zbraně a večer vystoupila hudební kapela Banda Del Caffe, která rozhýbala manažery, až do půlnoci.

Tenisového turnaje na antukových kurtech se letos zúčastnilo 26 týmů. K vidění byly dramatické bitvy s nádhernými tenisovými okamžiky. „Bylo vidět, že se všichni poctivě na turnaj připravovali. Úroveň některých zápasů byla skvělá a bavili se i příchozí diváci,“ poznamenal Ondřej Štěpán.

Absolutním vítězem turnaje se stala společnost G-U (Vítězslav Krejčiřík - Marcel Bryška), která ve finále porazila dvojici (Michal Výmola - Petr Handlíř) z firmy AVEX Group. Třetí skončili zástupci společnosti Ris-mont (Ctibor Šik – Martin Marušák) a (Zdeněk Šeda - Jiří Mana) z firmy MOUSE OLEUM. V soutěži útěchy bylo nejlepší duo (Jiří Gistr – Karel Kuchař) hájící barvy Avex Steel Products a NELL PROJEKT. Druhé místo vybojovala společnost ČPP (Jakub Kafka – Martin Dzurec), třetí skončili (Jiří Vanžura – Daniel Lupinski) z firmy Net Direct a (Vladimír Pakosta-Petr Zálešák) ze společnosti SINCLAIR Global Group.

Kontakt: Ondřej Štěpán

šéfredaktor, phone: (+420) 602 608 444, e-mail: stepan@stavebniserver.com