husqvarna

Building Roadshow Zlín 2018 je minulostí, v tenisovém turnaji se potřetí radoval ArcelorMittal Ostrava

Čtvrtého ročníku Building Roadshow Zlín a tenisového turnaje stavařů se na konci srpna zúčastnily v krásném areálu ve Zlíně na Vršavě téměř dvě stovky z řad investorů, vystavovatelů, stavebních firem, dodavatelů techniky, technologií a materiálů. „Jednalo se převážně o členy vrcholových managementů společností. Děkujeme za podporu firmám Euro Car Zlín, PARTNER IPEX, která je dealerem Tatry, Statech pracovní plošiny, Husqvarna Construction Products, GU kování a všem, kteří přišli, za jejich čas, účast a dobrou náladu. Perfektně nám vyšlo počasí, takže doufám, že byli všichni spokojení,“ uvedl Ondřej Štěpán, hlavní organizátor akce a šéfredaktor tištěného a elektronického magazínu Stavebniserver.com.

Konferenčním partnerem Building Roadshow Zlín a tenisového turnaje stavařů bylo opět Sdružení pro rozvoj dopravní infrastruktury. Cílem Sdružení je zlepšení dopravní dostupnosti, která je nezbytnou podmínkou pro hospodářské oživení a další rozvoj oblasti střední a východní Moravy. Sdružení chce napomoci sladění rozvojových plánů zapracovaných v územně plánovacích dokumentech a podpořit proces kontinuální přípravy staveb včetně jejich případného financování.

Tenisového turnaje na antukových kurtech se letos zúčastnilo 26 týmů. K vidění byly dramatické bitvy s nádhernými tenisovými okamžiky. „Bylo vidět, že se všichni poctivě na turnaj připravovali. Úroveň některých zápasů byla skvělá a bavili se i příchozí diváci,“ poznamenal Ondřej Štěpán.

Absolutním vítězem turnaje se již potřetí v řadě stala společnost ArcelorMittal Ostrava (Tomáš Vrzala - Radek Kopecký), která ve finále porazila dvojici Ctibor Šik - Vítězslav Krejčiřík z firmy RIS-MONT. Třetí skončili zástupci společnosti Machala reality (Dušan Machala - Petr Handlíř) a stejně jako vloni tým Jiří Medek- Ladislav Jůn z firmy GS PLUS. V soutěži útěchy bylo nejlepší duo Vladimír Pakosta – Petr Zálešák hájící barvy SINCLAIR Global Group. Druhé místo vybojovala společnost Hutní montáže (Radoslav Bartoš – Pavel Müller), třetí skončili Bronislav Kořínek – Dušan Hornáček z firmy TAŠ-STAPPA beton.