Komatsu potřebuju bagr

Konvektory společnosti BOKI dokáží prostory účinně vytopit i klimatizovat

Společnost BOKI se od roku 2004 profiluje jako specialista na topení. Ve své divizi Heating vyrábí širokou paletu nadpodlažních a podlahových konvektorů, která sama vyvíjí. Do Česka, Slovenska a Maďarska je prodává pod vlastním logem, pod značkou finského gigantu Purmo je pak dodává do celé Evropy.

Konvektory se hodí k velkým proskleným plochám u administrativních a komerčních staveb, k zimním zahradám a zejména francouzským oknům u rodinných domů. Podlahové konvektory řeší zároveň vytápění i architektonické požadavky. V poslední době začínají konvektory suplovat i klasické klimatizační jednotky. Vyšší řady konvektorů mohou být napojeny i na okruh chlazení.

Podlahové konvektory vyrábí společnost BOKI v provedení InFloor ve čtyřech různých typech.

Nejprodávanější variantou je model InFloor FMS bez ventilátoru pro vytápění, který je vhodný pro kombinaci s podlahovým vytápěním, případně pro vytápění prostorů s nižší tepelnou ztrátou. Představuje jednoduchou, ekonomickou a bezhlučnou variantu s nízkým objemem vody.

Model InFloor F1S s ventilátorem má vysoký topný výkon, a lze ho tak použít jako jediný zdroj tepla ve vytápěném prostoru. Je vhodným řešením pro nízkoteplotní systémy vytápění i pro tepelná čerpadla.

Nejvýkonnější typy podlahových konvektorů představují modely InFloor F2C, F2V s napojením na dvoutrubkový rozvod, respektive InFloor F4C, F4V pro čtyřtrubkový rozvod. Oba slouží k intenzívní vytápění, dvoutrubkový systém k dochlazování interiéru a čtyřtrubkový k intenzivnímu chlazení, takže plní roli plnohodnotné klimatizace.

Nadpodlažní konvektory jsou designovou alternativou nízkých deskových radiátorů. Využití nacházejí všude tam, kde záleží na vzhledu a konvektor nelze umístit do podlahy. Na rozdíl od běžných deskových otopných těles účinně brání ztrátám energie sáláním proti proskleným plochám, takže snižují provozní náklady.

Modely OnFloor Classic mají univerzální použití a standardně jsou vyráběny v 384 rozměrových kombinacích, modely OnFloor Basic v 288 rozměrových kombinacích. Typ OnFloor s lavicovou deskou WDF je dodáván s konzolami na čistou podlahu v 42 rozměrových kombinacích, přičemž lavicovou desku je nutné objednat zvlášť.

Nadpodlažní konvektory Flat Classic a Basic jsou vyráběny v 360 rozměrových kombinacích a splňují požadavky na minimální rozměry, maximální výkon a designově provedení. Lze je přitom zkombinovat s konvektory OnFloor i InFloor, nebo také instalovat samostatně na stěnu jako ekvivalent deskových těles.

Horizontální i vertikální montáž umožňuje designová otopná tělesa Aspen, v modelu Apen Image i se zrcadlem.

Zákazníkům nabízí společnost BOKI Heating také samostatné výměníky tepla, které jsou vhodné pro rekonstrukce sklepních, podkrovních, půdních prostor, pro parapetní instalace, instalace v čistě zhotovených kanálech a žlabech, pro posílení nedostatečně dimenzovaného tepelného výkonu.

U všech dodávaných modelů konvektorů je samozřejmostí možnost technických úprav podle přání zákazníka, ať už rozměrových nebo tvarových. BOKI Heating nabízí projektová řešení na míru.

Pro podrobnější informace navštivte kontaktní stránky BOKI Industries a.s.

Mám zájem o více informací k podlahovým konvektorům BOKI Heating
Telefon: +420 545 216 104, Email: heat@bokigroup.eu