Komatsu potřebuju Bagr

Efektivní vytápění s kondenzačními kotli německé značky BRÖTJE

 

Firma BRÖTJE patří mezi vedoucí značky v oboru tepelné techniky na evropském trhu. Spolehlivost jejich kotlů je ověřena mnohaletým působením na německých trzích. Tyto kotle jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí a splňují veškeré emisní požadavky českých i evropských norem. Vysoká preciznost zpracování a kvalita kotlů BRÖTJE se odráží na pohodlí při jejich montáži a servisu a jsou ideální pro vícepodlažní byty a rodinné domy.

 

 

Novinkou je kondenzační kotel BRÖTJE WHBK 22/24, který nabízí řadu výhod. Kromě úsporného vytápění přináší výhodu ve vydatném přísunu teplé vody za optimálních podmínek a jeho minimální rozměry umožňují instalaci i do malých prostorů jako jsou např. stavební niky. Kotel WHBK 22/24 je vhodný pro etážové byty nebo velikostně odpovídající rodinné domky.

 

 

Nabízí základní řešení kondenzační techniky za zajímavou cenu a jako bonus ohřev vody v přímo integrovaném, 45litrovém, nerezovém zásobníku. Inovovaná základní deska kotle umožňuje další úspory energie při řízení čerpadla PWM signálem a propojení na OpenTherm prostorové přístroje, které v případě zájmu uživatele dovolí rozšíření možnosti ovládání i oblasti použití.

Kondenzační kotel WHBK je ta nejlepší volba, pokud jde o kombinaci požadavků na efektivnost, pořizovací a provozní náklady, a také komfort a úsporu prostoru v místě instalace.

 

HLAVNÍMI DŮVODY K JEHO POŘÍZENÍ JSOU:

  • topný výkon od 4,9 do 22/24 kW
  • extrémně hospodárné díky účinně modulovaným hořákům a efektivnímu využití energie
  • integrovaný, 45litrový, nerezový zásobník teplé vody
  • výkon pro ohřev teplé vody 24 kW (odpovídá 11 l/min 40°C)
  • ekologický provoz díky nízkým emisím
  • jednoduchá instalace, obsluha a servis kotle
  • kompaktní, komfortní a elegantní design
  • modulačně řízené a vysoce účinné čerpadlo
  • Plynový kondenzační kotel je volitelně k dostání na zemní plyn E nebo zemní plyn LL. Pro provoz se zkapalněným plynem je k dispozici sada pro přestavbu.

Výhradním dovozcem kotlů BRÖTJE v České republice je společnost GIENGER spol. s r.o., která je součástí silné evropské obchodní GC SKUPINY, jejíž aktivity jsou zaměřeny na velkoobchodní činnost v oboru TZB – topení, sanita, instalace, klimatizace, větrání a  elektro.

Přijďte si prohlédnout kotle BRÖTJE do koupelnových center ELEMENTS