Komatsu potřebu bagr

Úspěšné zakončení Liebherr-RoadShow 2015

  • Okolo 8.700 návštěvníků na pěti stanicích RoadShow v Rakousku a České republice.
  • Tuto mobilní show navštívilo mnoho zákazníků z celé Evropy
  • Motto letošní prezentace širokého programu stavebních strojů znělo: „Zažijte rozmanitost“

Bischofshofen (Rakousko), 03. června 2015 – Od začátku dubna do konce května 2015 proběhla na několika místech v Rakousku a v České republice Liebherr RoadShow. Předváděcí akci navštívilo přibližně 8 700 zákazníků a obchodních partnerů. Většinou pod zářícím sluncem mělo odborné publikum možnost, aby si při moderovaném programu, praktických ukázkách a testování v terénu vyzkoušelo výkonnost a rozmanitost palety stavebních strojů Liebherr.

Již počtvrté na celkem pěti zastávkách představila společnost Liebherr pod heslem „Zažijte rozmanitost“ 22 stavebních strojů, které tvoří reprezentativní průřez výrobního programu. Vystavené stroje společnosti Liebherr a jejích dlouholetých spolupracujících partnerů, firem Mercedes-Benz a Trimble, byly návštěvníkům poskytnuty i k praktickému vyzkoušení. Celý program byl doplněn prezentacemi produktů a příslušenství, jízdami zručnosti a simulátory. Společnost Liebherr navíc informovala o poskytovaných službách, jako jsou kompletní montáže jeřábů, revize mísicích zařízení, nabídkách komplexních služeb k zemním strojům, logistice náhradních dílů a programu Reman pro komponenty.

Prezentující tým Liebherr RoadShow měl u zákazníků a partnerů vynikající odezvu. Účast přibližně 8 700 návštěvníků na pěti předváděcích místech opět překonala vysokou úroveň návštěvnosti z roku 2012. Mezinárodní duch série předváděcích akcí se výrazně projevil i v roce 2015. Společnost Liebherr přivítala hosty nejenom z Rakouska a České republiky, návštěvníci přicestovali také z Itálie, Švýcarska, Německa, Rumunska, Polska, Slovenska, Ruska, Maďarska, Švédska, Slovinska, Chorvatska i z USA.

Náročné zkušební jízdy nákladních vozidel a dodávek společnosti Mercedes-Benz měly velký ohlas. Během celé akce se uskutečnilo dohromady více než 2 000 zkušebních jízd. Návštěvníci si také mohli vyzkoušet produkty společnosti Trimble zastoupené systémy GPS, laserovým naváděním a vážním systémem Loadrite pro hydraulická rypadla.

Kromě praktických ukázek se konalo mnoho podrobných odborných a informativních diskuzí mezi návštěvníky a pracovníky společnosti Liebherr, které dokládají, že tento způsob předváděcí akce je skvělým doplněním veletržních prezentací. Úspěšný výsledek předváděcí akce dokresluje také skutečnost, že kromě množství poptávek byla uzavřena i celá řada kupních smluv.