Cime 3 kvartal 2024
2:03

Společnost KOBEX Bohemia se zúčastnila veletrhu MAWEV-Show 2018 v rakouském St. Pöltenu

 

Výstavní akce MAWEV-Show 2018 v rakouském St. Pöltenu se zúčastnila česká společnost KOBEX Bohemia s.r.o., která v České republice zastupuje značky KOBELCO, DRESSTA  a OKADA.

V největší staveniště Evropy se na čtyři dny proměnily výstavní plochy veletrhu MAWEV-Show 2018 v rakouském St. Pöltenu. V polovině března se na téměř 200 tisících metrech čtverečních představila více než tisícovka stavebních strojů z celého světa. A nechyběly zde ani rypadla značky KOBELCO, kterou v České republice zastupuje společnost KOBEX Bohemia.

KOBELCO má více než osmdesátiletou tradici. Jeho mateřská společnost Kobe Steel vyrobila první stavební stroj už v roce 1930. Dnes se rypadla KOBELCO vyrábějí v japonské Hirošimě. Mezi jejich přednosti například patří vynikající spotřeba paliva a nižší hlučnost stroje. Aktuální generace si razí cestu ve své třídě také kvůli nízkým emisím, snížení provozních nákladů a zvýšení pracovního výkonu.

Po celé čtyři dny si na veletrhu MAWEV-Show 2018 mohli zájemci osobně vyzkoušet práci s vybranými rypadly značky KOBELCO. Právě pro ně společnost KOBEX Bohemia vypravila z České republiky zvláštní spoj. Více se dozvíte ve videu.