Komatsu potřebu bagr

První Scania XT pro svoz komunálního odpadu bude jezdit na Vysočině

Scania XT je řada odolných nákladních vozidel pro náročné aplikace. I proto si ji vybraly Služby města Jihlavy pro svoz komunálního odpadu na Vysočině.

 

Scania XT v provedení 6x6 s třináctilitrovým šestiválcovým motorem o výkonu 410 koní je ideálním vozidlem pro svoz komunálního odpadu v Kraji Vysočina. „Díky zvýšenému podvozku a třem poháněným nápravám je toto vozidlo schopné jízdy v náročném terénu na Vysočině a to bez ohledu na počasí, které zde dokáže řidiče řádně potrápit,“ vyjmenovává přednosti Jaroslav Bezděkovský, prodejce speciálních vozidel Scania.

 

Nová Scania XT bude sloužit pro SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. „V naší společnosti už máme dvě Scanie minulé generace a slouží k naší maximální spokojenosti. Nikdy jsme s nimi neměli jediný problém,“ říká Robert Hanzal. Vedoucí divize odpadů společnosti SMJ pak dodává: "Jedním z důvodů pro pořízení dalšího vozidla značky Scania byla také výborná zkušenost se servisem. Cokoliv jsme potřebovali, vždy nám v jihlavském servisu Scania vyšli vstříc. Navíc tato nová řada XT nabízí vynikající jízdní vlastnosti, je pohodlná a věřím, že se osvědčí i v našem náročném provozu.“

 

„Jsme rádi, že u SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. jsou s našimi vozidly a servisem spokojení. Věřím, že tomu tak bude i s naším novým modelem řady XT a brzy k němu přibydou další,“ dodává Bezděkovský.