Komatsu potřebu bagr

Nový inspirativní showroom koupelen Geberit v Praze

Nový showroom koupelen Geberit v Praze je vynikajícím zdrojem nápadů pro rozmanité koupelny. Ideálně spojuje koupelnové vybavení KOLO, KERAMAG, KERAMAG DESIGN a Geberit ve dvanácti verzích funkčních a oku lahodících koupelen. Nechte se unášet na křídlech inspirace!

 

Malá toaletní místnost, která překvapí pocitem prostornosti, velkoryse řešená koupelna s volně stojící vanou působící příjemně útulným dojmem či atraktivní rekonstrukce bytového jádra. To vše naleznete v interiéru showroomu. Pro prezentaci prémiových koupelnových sérií byl použit výjimečný koncept prezentace šperků, vznikl spojením sametově tmavého pozadí a zářivých keramických předmětů.

 

„Prezentační prostory představují optimální nabídku Skupiny Geberit na poli koupelnového designu. Po akvizici značek KOLO, KERAMAG, KERAMAG DESIGN je naše společnost plně kompetentní vytvořit koupelnu podle individuálních představ investorů, ať už se jedná o privátní koupelny, veřejné prostory či hotely,“ zdůrazňuje Vladimír Sedlačko, Managing Director Geberit v ČR a SR.

 

Vzdušný a čistý rámec

Prostory přímo navazují na současné prezentační a školicí centrum společnosti Geberit, které již čtyři roky úspěšně slouží klientům. Obdobně jako tam jsme v novém prostoru při našem navrhování vsadili na jednoduchost a čistotu, na kontrast barev a tvarů. Naším architektonickým konceptem bylo vytvoření vzdušného a přehledného rámce pro prezentaci značek, jejichž produkty celému prostoru dominují,“ představuje Aleš Papp z architektonického ateliéru CUBOID ARCHITEKTI, který vytvořil interiér showroomu.

 

Jako levitující dům v domě působí galerie prémiových řad značek KERAMAG, KERAMAG DESIGN. Rozmístění zařizovacích předmětů zde zdůrazňuje krásu tvarů a ušlechtilost materiálů. Obdobně, jako se pro vystavení šperků používá tmavý samet, bylo pro vyniknutí šperků - keramických předmětů - použito matné tmavé pozadí a výrazné bodové osvětlení.

 

Vzněšené šperky na podmanivém sametu

Pečlivé umístění na první pohled strohé kolekce Xeno2 vytváří pocit luxusu. Prostorné dvojumyvadlo z technicky vyspělého materiálu Varicor zaujme jakoby vodou samotnou vymletým mycím prostorem a sestava skříněk i odkládacích prostor příjemně ladí
s hranatým designem bidetu a klozetu.

 

Hrou geometrických tvarů zaujme série Preciosa II. Kruhové a čtvercové linie úchytů, zrcadla a keramických předmětů se spojují v harmonický celek a propůjčují koupelně svěží dynamiku.

 

Zapuštěné i samostatně stojící vany přímo pobízejí k relaxační koupeli. Několik volně ložených umyvadel zase podněcuje představivost při vytváření moderní koupelny.

 

Série Silk je dárkem pro každou dámu. Vysoce kvalitní komfortní prvky v podobě odkládacích prostor, kosmetického modulu s pohodlným sezením a zrcadla s efektním osvětlením jistě ocení.

 

Umyvadla, keramika a příjemně oblé skříňky série myDay se pyšní organickým designem a nadčasovou barevností.  Jemná a naturální estetika propůjčuje koupelně elegantní vzhled.

 

Variabilní řešení pro každý typ koupelny

Sortiment výrobků je prezentován také v samostatných celcích – koupelnách. Zvolené barvy koupelen výstavní prostor oživují a ukazují návštěvníkům možnosti kombinací výrobků s různými povrchovými úpravami podlah a stěn.

 

Bez bariér ve využití, i v designu

První koupelna, zelená, ukazuje kompletní řešení pro bezbariérové koupelny a toalety. Zde je přirozeně kladen důraz na účelnost zařízení. Výrobky KOLO Nova Pro Bez Bariér
a řešení Geberit nabízí nadstandartní komfort a kvalitní design.

 

Optimismus pro bytové domy

Žlutá koupelna je příkladem rekonstrukce jádra v bytovém domě. Řada KOLO Traffic zde rezonuje s optimistickou sytou žlutou barvou. Platinově šedé skříňky se zároveň skvěle vyjímají na bílé stěně.

Hygiena a pohodlí ve veřejných prostorách

Možná řešení pro hotely a veřejné prostory ukazuje modrá koupelna. Výrobky KOLO Nova Pro podtrhuje modrá a šedá skleněná mozaika. V těchto prostorech je kladen největší důraz na hygienu a pohodlí uživatele. Proto je ovládání toalety, pisoáru a baterií řešeno bezdotykově, pomocí výrobků Geberit.

 

Útulnost a prostornost v jednom

Jemné tvary řady KERAMAG iCon jsou prezentovány v rozměrnější koupelně s volně stojící vanou. Zde je použita romantizující dlažba a pocit útulnosti dotváří dřevěné skříňky pod umyvadlo na světle šedém lesklém obkladu.

 

Uklidňující barvy přírody

Tlumené zemité odstíny hnědé koupelny působí uklidňujícím dojmem. Výrobky KOLO Life! svými oblými tvary připomínají bílé oblázky na pláži. Sprchový kout v nice v kombinaci s prizmatickým sklem zástěny poskytuje největší možnou míru intimity.

 

Překvapivě prostorná toaleta

Samostatná toaleta s umývátkem překvapí pocitem prostornosti navzdory tomu, že půdorysné rozměry jsou minimální. Řada KERAMAG iCon xs je svými rozměry navržena přesně pro tyto dispozice. Černá a purpurová stěna opticky zvětšuje prostor.

 

Domácí lázně

Že je možné použít dřevěnou podlahu i v „domácích lázních“, ukazuje tyrkysová koupelna, která předkládá řešení pro rekonstrukce. Prostoru dominuje walk-in zástěna s minimalistickým stěnovým odtokem Geberit a stěna obložená lakovaným tyrkysovým sklem. WC mísa a bidet řady KERAMAG Renova Plan Nr.1 jsou prezentovány v kombinaci s designovým sanitárním modulem Geberit Monolith, kterým je možné nahradit běžné nadomítkové nádržky.

 

Showroom koupelen Geberit, Praha

 

Adresa:                       Sokolovská 2408/222, 190 00 Praha 9 - přízemí administrativní budovy Vysočanská brána na Balabence

Cílová skupina:           architekti, interiéroví designéři, investoři, projektanti, koncoví zákazníci

Využití:                        inspirace, plánování, konzultace, schůzky, školení

Otevírací hodiny:        každý pracovní den od 8:00 do 16:30

Kontakt:                      +420 284 689 671+420 284 689 671

Počet produktů:          172

Sortiment: umyvadla, umývátka, klozety, bidety, vany, vysoké skříňky, skříňky pod umyvadla, zrcadla s osvětlením, ovládací tlačítka splachování, pisoáry, sprchové žlaby, odtoky zástěny, kouty a vaničky, poličky, sanitární a instalační moduly, komfortní prvky

Koupelnové série:      17

Značky:                      KOLO, KERAMAG, KERAMAG DESIGN, Geberit