husqvarna

Designové dotykové ovládání sprchy od Sanely

Čistý a jednoduchý design budoucnosti, který šetří místo a poskytuje maximální možný uživatelský komfort – to je nové elektronické dotykové ovládání sprchy s termostatickým ventilem s názvem SLS 32 od českého výrobce sanitární techniky Sanela. Pomocí termostatického ventilu jednoduše nastavíte ideální teplotu vody a sprchu pak už ovládáte dotykem jediného tlačítka!

Nejen estetika, ale především dokonalá funkčnost stála za zrodem nového intuitivního ovládání sprchy s názvem SLS 32. Dvě dotykové ikonky – jedna pro hlavovou, druhá pro ruční sprchu – jsou umístěné na skleněném panelu. Obě sprchové hlavice je možné používat najednou. Na druhém skleněném panelu najdeme termostatický ventil, určený k nastavení příjemné teploty vody.

Progresivním trendem je dnes bez diskuze úspora vody a s tou právě SLS 32 pomůže – pomocí dálkového ovladače je možné nastavit automatické vypnutí toku vody. Designové perle vaší koupelny můžete navíc vdechnout i svou osobitost, protože skleněné panely nabízí Sanela ve čtyřech barvách (světle a tmavě šedé, černé nebo černé metalické) a pomocí dálkového ovladače lze nastavit barvu a intenzitu podsvícení.