Komatsu potřebu bagr

Guardian Glass spouští online kalkulačku pro výpočet technických parametrů zasklení

Společnost Guardian Glass představila digitální nástroj na výpočet parametrů zasklení.

 

Kalkulačka byla vyvinuta technickým týmem společnosti Guardian Glass jako součást firemního analytického softwarového balíčku a je volně dostupná. Díky ní je možné spočítat světelné a energetické parametry jakéhokoliv skla Guardian®, použitého buď jako jednoduché sklo nebo v podobě jakékoliv kombinace typů a tlouštěk pro dvojitá a trojitá izolační skla.

 

Kalkulačka byla certifikována pověřenou zkušebnou KIWA z hlediska správnosti výpočtu podle normy EN410 a EN673. Výpočtová data v programu byla převzata z certifikovaných hodnot, aby byla zajištěna spolehlivost kalkulace a výstupních dat v použití při navrhování staveb.

 

Digitální novinka má řadu výhodných funkcí. Program kalkulačky má osobní prostor pro každého uživatele, kde lze vytvářet projekty, ukládat příslušné výpočty a výsledky ve formátu PDF a sdílet datové listy s ostatními členy projektového týmu. Zákazníci společnosti Guardian mohou začlenit certifikované vypočítané výsledky do svého prohlášení o vlastnostech výrobku s použitím skel Guardian.

 

Andreas Behrends, manažer pro certifikace výrobků společnosti Guardian Glass v Evropě, při představování nové kalkulačky řekl: „Našim zákazníkům jsme asi 14 let nabízeli offline verzi – ta je výrobci zasklení uznávána jako důležitá pomůcka. Přechod z offline na online verzi je zásadním krokem vpřed, což odráží i nový název. Odborníci používající tento nástroj si nyní mohou být jistí, že se dostanou k nejaktuálnějším údajům a nemusí se obávat programových ochran bránících automatickým aktualizacím. Tato nová online platforma nám navíc v budoucnu umožní vytvořit nové funkce.“

 

Online kalkulačka pro výpočet parametrů zasklení od společnosti Guardian zajišťuje, že veškerá data budou vždy v celém rozsahu aktualizována. Kalkulačka tímto nahrazuje dřívější offline verzi programu s názvem „Guardian Configurator“.

 

Nová online kalkulačka parametrů skel od společnosti Guardian je po zaregistrování zdarma. Pro další informace klikněte zde www.sunguardglass.com.