Komatsu potřebu bagr

Virtuální učebna společnosti URSA pomůže s naplánováním izolace šikmých střech a půdy

19. května 2022 Rostoucí ceny energií přiměly nejednoho majitele domu či bytu seriózně se zabývat možnostmi zateplení své nemovitosti. S přípravami na vhodné zateplení šikmých střech a půdy pomůže virtuální učebna, kterou pro odborníky i laiky připravil přední výrobce a dodavatel minerálních izolací URSA. Virtuální učebna se otevře 31. května 2022 ve 14 hodin. Vše podstatné, co je třeba vědět při přípravě zateplení, se účastníci dozví od specialistky na tuto oblast Ing. arch. Terezy Vojancové. Účast ve virtuální učebně je zdarma, přihlášení probíhá na www.ursa.cz/virtualni-ucebna.

Virtuální učebna navazuje na úspěšný webinář společnosti URSA, který se věnoval zateplení šikmých střech. „K izolaci šikmých střech jsme přidali oblast zateplení půdního prostoru, kterým v domech také uniká značné množství tepla. Ve virtuální učebně popíšu kroky, které je třeba učinit pro přípravu a následnou aplikaci kvalitního zateplení, a to jak u novostaveb, tak u rekonstrukcí domů. Po skončení prezentace budou mít účastníci virtuální učebny možnost pokládat konkrétní dotazy, na které ráda odpovím,“ říká Ing. arch. Tereza Vojancová ze společnosti URSA.

Kromě informací o použití izolace upozorní Ing. arch. Tereza Vojancová na časté chyby při realizaci zateplení jako je poloha parotěsnící vrstvy, použití nevhodných materiálů, dimenze zateplení nebo jaké jsou důvody kondenzace vlhkosti v domě.

Veškeré informace o zateplení z virtuální učebny jsou v souladu s nejnovějšími legislativními požadavky v oblasti snižování energetické náročnosti budov, které platí od začátku letošního roku.

Více informací naleznete na www.ursa.cz

----------------------------------------

O společnosti URSA

Společnost URSA CZ s.r.o. úspěšně působí na českém stavebním trhu skoro 30 let a je jedním z předních dodavatelů tepelných, akustických a protipožárních minerálních izolací. Pevné místo značky URSA svědčí o tom, že kvalita výrobků prodávaných pod touto značkou má na českém trhu velký význam. Všechny nabízené produkty jsou prvotřídní kvality a vyráběné z ekologicky nezávadných surovin. Společnost URSA je členem Asociace výrobců minerálních izolací a Asociace dodavatelů montovaných staveb. Podrobné informace týkající se produktů společnosti URSA vám rádi poskytnou odborníci na zateplení prostřednictvím tech.poradce@ursa.com.