husqvarna

Termostatická hlavice HALO: dokonalé spojení elegance a moderní technologie

I na vzhledu záleží. To potvrzují i požadavky dnešních náročných zákazníků. Ti očekávají nejen pokročilou moderní technologii, ale také elegantní a nadčasový vzhled. Obě tato přání  splňuje beze zbytku termostatická hlavice HALO světoznámé značky IMI HEIMEIER. Hlavice HALO s vestavěným čidlem reguluje ve spojení s radiátorovým ventilem výkon otopných těles, ohřívačů a konvektorů.

Jako každý produkt značky IMI HEIMEIER je i termostatická hlavice HALO výsledkem dlouholetého výzkumu a vývoje, zaměřeného na technologicky vyspělé produkty, které poskytují komfort konečným uživatelům a které usnadňují práci všem projektantům a montážním firmám. Osvědčená technologie, ověřená v praxi, poskytuje energeticky úsporný provoz a hlavně stabilní teploty v interiéru, navíc v kompaktním a beze sporu elegantním provedení, které si zákazníci zamilují.

Klaus-Dieter Fuhrman, produktový manažer, který má na starosti v IMI HEIMEIER oddělení termostatické kontroly, řekl: “Termostatická hlavice HALO  představuje všechny technologické výhody, pro které jsou naše výrobky známy, jako kapalinou plněná čidla, robustní konstrukční materiály a světově uznávaná německá technologie. Protože jsme si vědomi, jak je pro dnešní zákazníky důležitá i estetická stránka výrobků, tak jsme vyvíjeli produkt, který bude nejen funkční a s dlouhou životností, ale který bude také krásný.”

Povrch bez jakýchkoliv spár a těsně doléhající krytka hlavice umožňují použití i v hygienicky čistém prostředí, například ve zdravotnických zařízeních. Hladký povrch celé hlavice minimalizuje usazování prachu a nečistot. Výsledný dojem jakéhokoliv interiéru závisí na detailech, jakými mohou být i hlavice na plochých otopných tělesech nebo radiátorových žebřících v koupelnách. Elegantní nadčasový design termostatické hlavice HALO je v takovém případě tou pomyslnou třešničkou na dortu.

I v případě oblíbených setů Multilux 4 pro dvoubodové připojení otopných těles v jednotrubkových i dvoutrubkových soustavách bez integrované ventilové vložky, jako jsou právě koupelnová otopná tělesa a speciální provedení deskových otopných těles, umocní  hlavice HALO finální vzhled.

Od letošního roku lze vybírat ze dvou povrchových úprav, chromované nebo stylově čisté bílé. Díky standardizovaným rozměrům hlavice snadno pasuje na většinu ventilů na trhu a lze ji jednoduše namontovat a nastavit stejně jako všechny naše ostatní produkty. Navíc lze pomocí pojistných zarážek blokovat požadovanou teplotu, zajistit tak příjemný komfort a minimalizovat náklady na energii. Vestavěné kapalinou plněné čidlo a vysokotlaká síla zajišťují rychlý čas uzávěrky, nízkou hysterezi a stabilní regulaci.

Termostatická hlavice HALO s vestavěným čidlem – to je prostě mnohem víc než jen atraktivní vzhled!

IMI Hydronic Engineering CZ

CTPark D1 č. 1573, Humpolec

 

Tel: 565 533 602

Fax: 565 533 605

Email: info.cz@imi-hydronic.cz

Web: www.imi-hydronic.cz