husqvarna

Zadržte horko ještě před oknem

Také se po dlouhé zimě nemůžete dočkat teplých letních dní? Připravte se na tropická vedra už teď, s tou správnou stínící technikou nedáte dusné atmosféře šanci! „Exteriérová stínící technika zachytí teplé sluneční paprsky ještě před oknem a nedovolí jim proniknout do místnosti. Představuje tak velmi efektivní řešení, jak doma udržet příjemnou teplotu po celý den,“ vysvětluje David Šejvl, manažer divize stínění značky VEKRA, největšího českého výrobce oken. Pokud tedy nad jejím pořízením uvažujete, právě teď je ideální čas, kdy přistoupit od plánu k akci. Díky včasnému objednání si totiž budete moci užívat domácí pohodu s chladnou hlavou, až udeří vlna letních veder. Z jakých druhů můžete vybírat a jaké jsou jejich přednosti?

Venkovní žaluzie

Nejběžnějším typem exteriérového stínění jsou venkovní žaluzie, které díky nastavitelným lamelám umožňují regulaci světla proudícího do místnosti.

Venkovní rolety

Absolutní zastínění, útlum venkovního hluku a ochrana před horkem i mrazem… To jsou hlavní benefity venkovních rolet. Jejich přidanou hodnotou je navíc to, že v zavřeném stavu jsou překážkou pro případné zloděje a přispívají tak k ochraně majetku.

Screenové clony

Méně známou a navíc ještě designovou variantu ochrany před slunečními paprsky jsou screenové rolety. Screenové rolety jsou ideální zejména pro denní zastínění, protože i když jsou stažené, je výborně vidět ven, ale dovnitř nepropustí přímé slunce ani teplo.

Venkovní stínění zkrátka pomáhá udržet doma příjemné klima, ať už venku vládnou tropy, nebo panují mrazy. Jen si ho ale musíte pořídit včas!

VEKRA

VEKRA je největší značkou v České republice s téměř 100% známostí značky na českém trhu v segmentu oken, vchodových dveří a souvisejících doplňků. Značka zaměřená na vysokou kvalitu a odpovědnost při výrobě svých produktů ze dřeva, plastu, hliníku i dřevohliníku, interiérových dveří a stínící techniky. Vždy jedinečná řešení pro konkrétní zakázku, kvalitní materiály, špičkové zpracování, důraz na dodržení technologických postupů. Svým zákazníkům nabízí komplexní služby od úvodního poradenství a profesionálního řešení konstrukce, přes výrobu, až po odbornou instalaci všech prvků a následný potřebný servis – to vše je dnes značka VEKRA. Na českém trhu funguje od počátku devadesátých let. Více na www.vekra.cz.