Cime 2 kvartál 2024

Společnost Hörmann opět spouští prodejní akci, garážová vrata jsou k mání již za 19 999 korun

V akci společnosti Hörmann, předního dodavatele garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní, lze letos pořídit garážová vrata, vchodové dveře či bránové pohony s až 30% slevou. Například vrata RenoMatic light s kvalitním pohonem ProLift včetně dvou dálkových ovládání zakoupíte již za 19 999 Kč. V ceně už je obsažena DPH i montáž. Akce platí až do konce tohoto roku.

   Letos do akce poskytuje společnost vrata RenoMatic light v drážce M navíc i s rozšířenou nabídku barev. „Kromě bílé, terakotově hnědé a antracitově šedé budou k mání také dekory DecoColor Zlatý dub a Tmavý dub/ořech. Celkem tedy v akčních cenách zákazník může vybírat z pěti typů povrchů,“ uvádí k akci Ing. Vít Kareš, jednatel společnosti Hörmann ČR.

Sekční vrata RenoMatic light a RenoMatic 2016

   Stejně jako v loňském roce jsou i v tom letošním v akci sekční garážová vrata RenoMatic 2016 v drážce L včetně pohonu ProMatic. Jde o dvoustěnná vrata, která šetří zákazníkovu peněženku i tím, že brání úniku tepla. Vrata se ovládají pomocí ovladače se šifrovaným systémem BiSecur, který patří k nejbezpečnějším na trhu. Vrata RenoMatic 2016 lze vybírat ze tří standardních barev (povrch Sandgrain s jemnou strukturou a vysokou odolností) a ze tří typů dřevodekorů – Zlatý dub, Tmavý dub/ořech a odstín TitanMetalic CH 703 (povrch Decograin s odolností proti UV záření a s věrným vzhledem dřeva). Vrata včetně pohonu a dvou dálkových ovládání přijdou v akci již na 23 989 Kč včetně DPH a montáže.

Nejmodernější  bránové pohony se slevou

   Nově firma Hörmann do akce zařazuje i bránové pohony. Jejich výhodou je, že mají dálková ovládání s jednotnou frekvencí. To umožňuje ovládat bránu i garážová vrata jedním přístrojem. „Jedná se o pohony ProPort D, které jsou určeny pro ovládání otočných bran, a pohony ProPort S pro posuvné brány,“ dodává Ing. Vít Kareš. Akční cena pohonu pro posuvnou bránu činí 11 998 Kč včetně DPH a montáže. Bránové pohony Hörmann jsou v každé fázi otvírání a zavírání zcela bezpečné. U nenadálých překážek se brána vždy ihned zastaví.

S odstíny vrat sladíte i vstupní dveře

   Ve stejných odstínech jako vrata lze v akci pořídit také domovní dveře RenoDoor 2016 (od 29 992 Kč), vstupní dveře ThermoPro Motiv 010 (od 20 990 Kč) či dveře ThermoPlus (v ceně od 33 990 Kč). Ocelové dveře RenoDoor s hliníkovou zárubní o tloušťce 60 mm a ocelovým dveřním křídlem s přerušeným tepelným mostem o tloušťce 46 mm vynikají skvělou tepelnou izolací (U až 1,3 W/(m²·K)). Vchodové dveře ThermoPro Motiv 010 s křídlem o tloušťce 46 mm a zárubní o tloušťce 60 mm (U až 1,2 W/(m²·K)) disponují vícenásobným zamykáním bránícím vloupání. Domovní tepelněizolační dveře ThermoPlus s ocelovým křídlem o tloušťce 65 mm a zárubní širokou 80 mm (U až 0,97 W/(m²·K)) zakoupí milovníci čistého designu i v provedení bez rámového profilu.

   V akci jsou k dostání také exkluzivní hliníkové domovní dveře ThermoSafe s křídlem o tloušťce 73 mm a zárubní silnou 80 mm (U až 0,8 W/(m²·K)), a to od 64 998 Kč. Dveře s mechanickým pětinásobným bezpečnostním zámkem jsou na výběr ve 12 motivech a 7 trendy odstínech. Na přání je možné dveře vybavit i dálkovým ovládáním. Ke všem typům dveří lze přikoupit prosklené boční díly.

Tradice a kvalita

   Společnost Hörmann je rodinná firma, jejíž historie je stará přes 60 let. Celou tu dobu firma pracuje na inovacích a zdokonalování svých výrobků. Dnes ve svém sortimentu zahrnuje vedle známých klasických výrobků také rolovací, skládací, protipožární a rychloběžná vrata, pohony vrat a řídicí jednotky, dále systémy překládky, protipožární a protikouřové uzávěry, domovní a vnitřní dveře, přístřešky a zárubně.

Více informací naleznete na www.hormann.cz.