Cime 3 kvartal 2024

Jarní akce nabízí vysoce kvalitní a bezpečné produkty

V březnu zahájí společnost Hörmann pro své zákazníky Akci 2018. V jejím průběhu si budou moci koupit za zvýhodněné ceny některé z oblíbených produktů. Letos to jsou především garážová sekční vrata RenoMatic light a domovní dveře Thermo 65.

 

V případě sekčních vrat RenoMatic ligth v provedení M-drážka v ceně od 20 499 Kč mohou uživatelé očekávat vysoký stupeň bezpečnosti, špičkovou kvalitu a vysoké termoizolační vlastnosti. Jedná se dvoustěnné ocelové lamely s PUR izolací o tloušťce 42 mm. V nabídce jsou tři varianty lakovaného povrchu Decocolor v provedení zlatý dub, tmavý dub/ořech a tmavý dub/rustical. Zákazník si ale může vybrat rovněž vrata s lakovaným povrchem woodgrain ve třech barevných provedeních (RAL 9016, 7016 a 8028). Vnitřní strana má pozinkovaný povrch. Vrata jsou vybavena osvědčeným pohonem pro spolehlivé automatické vypínání ProLift, které je v kombinaci s výrobky společnosti Hörmann testováno a certifikováno podle evropské normy 13241-1.

 

Dalším produktem, který je zařazen do Akce 2018, jsou domovní dveře Thermo 65 bez bočního dílu v ceně od 31 999 Kč, které splňují náročné bezpečnostní požadavky. Proto je zákazník dostane v bezpečnostním standardu RC 2 bez jakéhokoliv příplatku. Jedná se o ocelové dveřní křídlo s hliníkovou zárubní s přerušeným tepelným mostem a lícující dveřní křídlo je bez viditelných rámů. Dveře jsou vybaveny bezpečnostní rozetou proti odtažení a vypáčení, cylindrickou vložkou a u prosklených motivů také bezpečnostním P4A sklem. Dveře Thermo 65 ve variantě bez prosklení v rozměru 1230x2180 mm poskytují rovněž vysokou tepelnou izolaci až 0,87 W/(m2*K). Zákazníci si mohou vybrat tyto bezpečnostní dveře za výhodné ceny ve 3 barvách a 3 dekorech.

Více informací o Akci 2018 a celém sortimentu společnosti Hörmann najdete na www.hormann.cz.