Cime 3 kvartal 2024

Guardian Glass představuje Guardian SunGuard® SNX 60 a SNX 60 Ultra

 

  • Stříbrné trojsklo s vysokou účinností nabízí rozšířenou estetiku.
  • Trvale neutrální transparentní vzhled.


Bertrange, Lucembursko, 3. dubna 2017 – Guardian Glass představuje nový přírůstek do své řady protislunečních skel eXtra Selective: Guardian SunGuard® SNX 60. SNX 60 je ideální pro komerční fasády, které vyžadují vysoký výkon, energetickou účinnost a lepší estetiku.

Nový model SunGuard® SNX 60 nabízí vysoce žádoucí a trvale neutrální transparentní vzhled. Byl vyvinut s cílem poskytnout optimální estetiku a technický výkon pro modely Guardian ExtraClear® s plaveným sklem – k dispozici jako SunGuard® SNX 60 – a pro Guardian UltraClear™ s plaveným sklem s nízkým obsahem železa – k dispozici jako SunGuard® SNX 60 Ultra.

Nicolas Gouzou, produktový manažer společnosti Guardian Glass, řekl: „Model SunGuard® SNX 60 je první z nové generace stříbrných trojskel, které se vyznačují vylepšenou estetikou a barvou bez ohledu na úhel pohledu. V blízké budoucnosti předpokládáme spuštění dalších výrobků v rámci této řady."

SunGuard® SNX 60 je postříbřené, protisluneční trojsklo, které propouští 60 % denního světla a jen 29 % slunečního tepla – což je jedna z nejvyšších selektivit (poměr propustnosti světla vůči slunečnímu teplu) mezi výrobky dostupnými na dnešním trhu. Může tak pomoci snížit energetické náklady budov tím, že snižuje potřebu umělého osvětlení a klimatizace, a současně dodává vzhled propracovanosti návrhu prosklené fasády. Navíc hodnotou U = 1,0 W / m2K poskytuje velmi vysokou úroveň tepelné izolace, což může přispět ke snížení nákladů na vytápění v chladnějších obdobích.

Nový model SunGuard® SNX 60 se dodává v chlazené i tepelně zpracovatelné variantě. Může být také dodáváno na vrstvené sklo pro bezpečnost, zabezpečení nebo akustické aplikace.

Guardian Glass je hlavní obchodní jednotkou společnosti Guardian Industries Corp. Další informace naleznete na www.guardianglass.com.