Cime 2 kvartál 2024

Most ve Frenštátu pod Radhoštěm projde skoro půlroční opravou

Most silnice I/58 ve Frenštátu pod Radhoštěm projde skoro půlroční opravou, práce začínají v pondělí 4. 4. 2022 a potrvají do konce září letošního roku. V rámci stavby dojde k odbourání kompletního mostního svršku, následně vznikne nové úžlabí na desce a bude zhotovena kvalitní izolace včetně říms, asfaltových vrstev, zábradlí a svodidel. Plánujeme také celoplošnou sanaci spodní stavby, provedeme dláždění koryta a doplnění odvodňovačů i obslužných schodišť.

Rekonstrukci za cca 8,3 milionu Kč bez DPH zařídí firma IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a. s., oprava přemostění řeky Lubina bude probíhat po polovinách za částečného uzavření provozu na silnici I/58. Ulice Rožnovská zůstane průjezdná kyvadlově jedním pruhem pro oba směry, kromě semaforů jsou připraveni zasáhnout do plynulosti dopravy školení regulovčíci.

Více informací tradičně nabídne krajský Twitter ŘSD ČR: https://twitter.com/RSD_Olomoucky, https://twitter.com/RSD_MSlezsky (kliknout nebo adresy zkopírovat do adresního řádku).