Cime 2 kvartál 2024
2:02

Zateplování podkroví rodinného domu nástřikem polyuretanové pěny

PUR-IZOLACE s.r.o. je společnost úzce specializovaná na výrobu tepelných a vodotěsných izolací nástřikem nebo litím tvrdé polyuretanové (pur) a polyisokyanurátové (pir) pěny na místě - na stavbě přímo u zákazníka. Nabízí komplexní služby v tomto oboru: tepelně - technické výpočty, projektovou dokumentaci, výběr materiálů, technologické postupy a realizaci technologií Gusmer (USA). Spolupracuje na rozvoji technologie s řadou evropských odborníků. Jako jediná z východní Evropy získala již v roce 1998 Certifikát Polyurethane Roof Training Center v USA. Svoje služby poskytuje na celém území Evropy.

Výrobní kapacita všech firem PUR IZOLACE činí celkem 11 mobilních vysokotlakých technologických jednotek GUSMER/GRACO pro zpracování polyuretanových pěn.

Celé know how izolací tvrdou polyuretanovou stříkanou na místě, na světové úrovni, je obsaženo v produktu „Izolační systém PUR IZOLACE“.

Dalšími produkty jsou „Tepelně izolační systém PUR“ , tvrdá polyuretanová pěna litá na místě a „Tepelně izolační systém PIR“ , tvrdá polyizokyanurátová pěna litá na místě.

Relativně novým produktem je „Izolační systém PUR IZOLACE SOFT“, lehká polyuretanová pěna stříkaná na místě, pro zvukové a tepelné izolace nízkoenergetických a pasivních staveb, podkrovních vestaveb apod.