Komatsu potřebuju Bagr

Wavin: pracujte se spolehlivými trubkamiz PP-RCT a posuňte se výš

Výrobce Wavin Ekoplastik přichází s podzimní nabídkou výhod při nákupu spolehlivých trubek  FIBER BASALT PLUS a EVO PP-RCT. Výběrem a nákupem trubek z nového materiálu PP-RCT vsadí instalatéři na maximální kvalitu rozvodů vody a vytápění. Navíc díky akci Posuň se výš v době od září do listopadu 2018 obdrží ke každému nákupu i hodnotnou odměnu.

 

Polypropylen nové generace PP-RCT, typ 4 - patří mezi hlavní inovace firmy Wavin Ekoplastik. Díky celkově lepším parametrům tohoto materiálu jsou celoplastové i vícevrstvé trubky z PP-RCT zajímavou volbou pro instalatéry či stavební firmy. Jejich využití posouvá výš každou instalaci.

 

Vyšší odolnost, bezpečnost a kvalita

Ve srovnání s trubkami z PP-R vykazují trubky z PP-RCT v mnoha ohledech lepší parametry. V první řadě se jedná o vyšší tlakovou odolnost při vyšších teplotách, což přináší vyšší bezpečnost a kvalitu rozvodů. Zároveň díky materiálu PP-RCT mohou mít trubky menší tloušťku stěny a tím i větší průtočný profil. V systému tak dochází ke snížení hydraulických ztrát po celé délce potrubí, což umožňuje použít menší průměry trubek a zároveň snížit náklady. Trubky z nového materiálu PP-RCT nenesou již označení tlakové řady „PN“, ale jsou značeny třídou „S“.

 

Extrémně dlouhá životnost

Ať už celoplastová trubka EVO anebo vícevrstvá trubka Fiber Basalt Plus, obě vynikají dlouhou životností. Trubky Fiber Basalt Plus mají navíc díky unikátnímu materiálovému složení i další mimořádné vlastnosti. Vedle polypropylenu je zde použito čedičové vlákno, které je pevné a ohebné a zaručuje až třikrát menší teplotní roztažnost v porovnání s celoplastovými trubkami z PPR bez nutnosti ořezu před svařováním. Trubky Fiber Basalt Plus nabízí vyšší tlakovou odolnost při vysokých teplotách (až o 50 %), teplotní odolnost dle reálných měření až 95 °C, vyšší průtočnost o 20 % a nižší hmotnost o 15 %.

Posuňte se výš i vy a zjistěte více informací o probíhající akci.