Cime 2 kvartál 2024

Společnost Zeppelin CZ nabízí nově pronájem mo-bilních silničních svodidel

[03. února 2022, Modletice] – Ke dni 14.1. 2022 jsme úspěšně dokončili právní kroky k integraci aktivit společnosti Meton s.r.o. spočívající v pronájmu mobilních silničních svodidel, do struktur Zeppelin CZ.

Tato akvizice je součástí strategie koncernu Zeppelin GmbH  s cílem neustále rozšiřovat nabídku produktů pro zajištění komplexních služeb zákazníkům. Plnohodnotně jsme tak do nabídky Půjčovny strojů Zeppelin CZ přidali pronájem mobilních silničních svodidel.

Poskytnout můžeme tři typy mobilních svodidel, ocelovo – betonové konstrukce s úrovní zadržení od T1 a T3 až po H1. Všechna námi nabízená svodidla splňují potřebné požadavky pro použití na pozemních komunikacích v České republice.

Kromě samotného pronájmu budeme našim zákazníkům zajišťovat i komplexní servis včetně montáže a dopravy. Samozřejmostí je i rychlý a nepřetržitý servis v případě nenadálého poškození.

Více informací naleznete na www.zeppelin.cz nebo na kterékoli pobočce Půjčovny strojů Zeppelin CZ

O společnosti Zeppelin CZ s.r.o.

Společnost Zeppelin CZ s.r.o. je výhradním prodejcem stavebních strojů, energetických systémů a důlních strojů a zařízení výrobce Caterpillar v České republice s ročním obratem čtyř miliard korun. Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá také půjčováním strojů a zařízení – Půjčovna strojů Zeppelin CZ má pobočky na čtrnácti místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje Zeppelin CZ zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Více informací na www.zeppelin.cz

O koncernu Zeppelin

Koncern Zeppelin nabízí řešení ve stavebnictví, v oblasti pohonných a energetických systémů, v inženýrské činnosti a investiční výstavbě a působí ve více než 220 pobočkách ve 38 zemích. Téměř 10 000 zaměstnanců koncernu pracuje v holdingu v šesti strategických obchodních jednotkách: Stavební stroje Central Europe, Stavební stroje Nordics, Stavební stroje Eurasia (prodej a servis stavebních, důlních a zemědělských strojů), Půjčovna strojů (pronájmy a projektová řešení pro stavebnictví a průmysl), Energetické systémy (pohonné a energetické systémy), Průmyslové systémy (inženýrská činnost a investiční výstavba) a Zeppelin Digit
(IT a digitalizace). V roce 2018 hospodařil koncern s obratem 3,3 miliardy eur.
Společnost Zeppelin GmbH je holdingem se sídlem ve Friedrichshafenu a centrálou
v Garchingu u Mnichova. Koncern Zeppelin je nadační společností. Jeho kořeny
sahají k založení nadace Zeppelin hrabětem Ferdinandem von Zeppelin v roce 1908. Nadace Zeppelin dnes spravuje i výrobce vzducholodí, společnost Luftschiffbau Zeppelin GmbH.

Více informací na zeppelin.com