Cime 2 kvartál 2024

PREFA, STŘECHA SILNÁ JAKO BÝK! A NEJEN STŘECHA…

100% HLINÍK! ZÁRUKA 40 LET!

Více než 70letá tradice 100% hliníkových střech PREFA se snoubí s výrazným designem, průkopnickými technologiemi a precizním zpracováním. To vše dohromady splňuje nejvyšší nároky na hliníkovou střechu a důkazem této kvality je záruka 40 let.

OPTIMÁLNÍ PRO REKONSTRUKCE

Díky nízké hmotnosti je možné ušetřit náklady za nosnou konstrukci krovu.

Starý dům, nová střecha – to, co zní tak jednoduše, může být při zakrytí tradičními střešními taškami velmi náročné a drahé. Až příliš často je nutné využití drahých vnitřních konstrukcí a vyztužení z důvodů přípravy statiky starého krovu na několik tun těžkou zátěž moderních tašek. S mnohanásobně lehčí hliníkovou střechou od společnosti PREFA nejsou dodatečná zpevnění nutná téměř nikdy. Novou hliníkovou střechu můžete rychle a bez komplikací namontovat na starý střešní krov.

KOMPLETNÍ SYSTÉM

Kompletní systém PREFA umožňuje optimální sladění střechy, žlabů, svodů a fasády.

PREFA není pouze specialista pro silné střechy, ale vyrábí také vysoce kvalitní střešní odvodňovací systémy, fasády a solární řešení. S více než 4000 různými produkty z hliníku nabízí ideální celkové řešení pro kreativní a obsáhlé ztvárnění střech a fasád.

IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ

Vysoká kvalita a dlouhá životnost, jakož i skutečnost, že hliníkové střechy a fasády nekorodují a nemohou se dlouhodobě znečistit, jsou důvodem, proč stále více stavitelů sahá po kvalitních produktech PREFA. Rozličné systémy nabízí vhodné řešení pro každý dům.

ZÁRUKA 40 LET

Hliník dokazuje kvalitu na celý život.

Nekoroduje. Nerozbije se. Hliníková střecha PREFA je kvalitní produkt vyráběný v Rakousku a Německu. Je zpracován profesionálně a svědomitě. A je zušlechtěný dvouvrstvým vypalovaným lakováním s barevnou stálostí. Proto je na produkty PREFA poskytována záruka 40 let.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

On-line, po telefonu či osobně.

Bezplatné zaslání podkladů, vzorků či zpracování fotomontáže s produkty PREFA, pro jasnější představu, jak bude nová krytina domu slušet, je samozřejmostí. T vše je možné objednat on-line, popřípadě se spojit telefonicky se zákaznickým servisem, či si vyžádat návštěvu technika přímo na stavbě. PREFA je silná i ve svém servisu!

Více informací na www.prefa.com

PREFA Aluminiumprodukte s.r.o.

T: 234 496 503 – zákaznický servis

zakaznickyservis@prefa.com

K Zelenči 2883/14

193 00  Praha 9