Komatsu potřebuju bagr

Nová řada šroubů na opláštění od SFS šitá na míru zákazníkům i požadavkům trhu

Firma SFS, specialista na upevňovací systémy pro obvodové pláště budov, je známa především svými výrobky nejvyšší kvality. Dění na trzích a především požadavky zákazníků vedly k vývoji nové ekonomické řady šroubů na opláštění budov, kterou teď nabízí i v Česku.

Vývoj na trhu a už tak vysoké ceny stavebních materiálů spojené s inflací vytváří vysoký tlak investorů na cenu u realizačních firem. Dodavatelé tak musí reagovat se svou nabídkou. "Jdeme požadavkům našich zákazníků i vývoji českého trhu naproti. Kvalita provedení a naši klienti jsou u nás na 1. místě. Proto na trh uvádíme nové výrobky, které splňují technické i jiné požadavky našich zákazníků." říká Guillaume Pasquier, jednatel české pobočky švýcarské firmy.

Jedním z takových řešení je nová ekonomická řada upevňovacích prvků na opláštění. Samovrtné upevňovací šrouby do plechu a sendvičových panelů řady DD do oceli, dřeva i betonu splňují veškeré potřebné české technické normy, mají příznivou cenu pro zákazníka a zároveň neslevují z vysokých požadavků na zpracování a výslednou funkčnost.

Česká pobočka firmy navíc disponuje centrálním skladem pro Evropu i celý svět doplněným o lakovnu. Může tak doručit i velké množství na míru lakovaných upevňovacích systémů vlastní výroby s bezkonkurečně rychlou dodací lhůtou.

Firma SFS je předním výrobcem vysoce kvalitních prvků a systémů na ploché střechy, fasády, dřevostavby, opláštění budov a v oblasti závěsů do dveří. Nabídku výrobků a služeb firmy můžete najít na jejich webových stránkách https://cz.sfs.com/.