Komatsu potřebu bagr
5:30

Lištový koordinátor dveří K610

Společnost Brano, která má dlouholetou tradici s výrobou zvedacích zařízení a zavíračů dvěří, přichází na trh s novým výrobkem určeným pro koordinované zavírání dvoukřídlých dveří. Lištový koordinátor s typovým označením K610 je nový patentovaný výrobek společnosti, který byl vyvinut s cílem vytvořit spolehlivý, vnějšímu prostředí odolný zavírač s atraktivním vzhledem, malými rozměry a certifikací na montáž na protipožární dveře, což se bezezbytku podařilo.

Možnost výroby na míru

Výrobek se skládá ze dvou pastorkových silově stavitelných zavíračů dveří typu D80V-L o velikosti 13 (stavitelný na velikost 2 a 3) nebo velikost 15 (stavitelný na velikost 3 až 5) splňujících požadavky normy EN 1154 a koordinační hliníkové lišty, která zabezpečuje koordinované zavření dvoukřídlých dveří standardně o stejné šířce křídla. Koordinátor je vhodný pro dveřní křídla od šířky 2 x 70 cm do 2 x 1 250 cm (odpovídající hmotnosti cca 100 kg). Zakázkově může být výrobek upraven i pro atypická dveřní křídla či dveře s rozdílnou šířkou jednotlivých křídel.

Jednoduchá montáž uvnitř i venku

K610 se vyznačuje čistým vzhledem, malou zástavbovou velikostí a vhodností použití na nejrůznější typy dřevěných, kovových či plastových dveří. Funkčnost koordinátoru neovlivňují povětrnostní podmínky ani rozdílné teploty v jednotlivých ročních obdobích a lze ho tedy bez obav využít jak v interiéru, tak i exteriéru budov. V neposlední řadě se tento výrobek vyznačuje i velmi jednoduchou a rychlou montáží, o čemž se můžete přesvědčit v přiloženém videu.

Pro běžné i protipožární dveře

Koordinátor je nabízen ve dvou verzích. Ve variantě se stavěčem mohou být dveře zajištěny v libovolně nastavené otevřené poloze, zatímco varianta bez stavěče se používá především na protipožárních dveřích. K dispozici jsou nejžádanější provedení ve stříbrné a bílé barvě, která jsou vhodná pro většinu využití.

Kontakt:                                                        

BRANOMARKET, s.r.o

Tovární Okruh 674                                                                                      

747 41  Hradec nad Moravicí

Tel.: +420 605 201 113

E-mail: market@brano.eu

www.branomarket.cz