Komatsu potřebu bagr
3:44

Hydropol slaví 25 let, pro zákazníky připravil lákavou nabídku

Už pětadvacet let je na českém stavebnickém trhu společnost Hydropol ČR spol. s r.o. Firma je u nás jedničkou v oblasti odvhlčování zdiva pomocí elektroosmózy, což je fyzikální jev, při kterém je působením kladné a záporné elektrody vytlačována voda z vlhkých stěn domů i například historických staveb.

Jednou z mimořádných výhod technologie Hydropol je skutečnost, že k odvlhčování zdiva dochází neinvazivní metodou. „Díky Hydropolu se nemusejí rozbíjet dlažby a obklady, neodstraňuje se provoz. Nenarušuje se ani statika domu. Tato metoda je levnější než mechanické způsoby odvlhčení, při kterých se musí zdivo rozbít a odstranit provoz,“ vyzdvihuje výhody Hydopolu Miloš Slovenčík, jednatel společnosti Hydropol ČR spol. s r.o.

Jednou z aktuálních staveb, kde systém Hydropol pomáhá s odvlhčením stěn, je zámek v Holešově. Tam firma Hydropol ČR začínala nejdříve s jedním odvlhčovacím zařízením. „Zjistilo se, že technologie dokázala stěnu částečně odvlhčit, proto se město Holešov rozhodlo dokoupit další přístroje do zbývajících prostor. Celkem se zde používá devět zařízení,“ informuje Miloš Slovenčík.

Kvalita spojená s perfektní funkčností Hydropolu láká některé jeho rádoby konkurenty k nekalým praktikám. „Firmy, které se zabývají podobnou technologií, uvádějí, že zámek v Holešově je jejich referenční stavba. Přitom historicky tady neodvlhčoval nikdo jiný než Hydropol,“ říká Miloš Slovenčík.

Na českém trhu je Hydropol přesně 25 let, a proto jeho výrobce přišel s lákavou nabídkou. „Na období jednoho měsíce výrobce poskytne k prodeji 25 zařízení, přičemž jeden přístroj bude stát 25 tisíc korun. Bonusová akce bude probíhat od začátku května,“ doplnil jednatel firmy Hydropol ČR spol. s r.o.

Více informací se dozvíte ve videu.

Kontakt na Hydropol