husqvarna

Certifikovaný systém pro zateplený balkón PCI.

Plánujete zateplení vašeho domu? Chcete mít spolehlivě ochráněna všechna místa proti úniku tepla?

Značka PCI, jako leader na trhu stavební chemie v Evropě a přední dodavatel zateplovacích systémů, nabízí řešení zateplení pro všechny detaily staveb včetně těch nejexponovanějších, jakými jsou balkóny a lodžie.

Při zateplování budov je čím dál větší důraz kladen na dokonalou izolaci celého obvodového pláště. Jsou navrhovány stále silnější izolanty, aby nedocházelo ke zbytečnému úniku tepla. Místa, kterými může unikat teplo a která ještě do nedávné doby nebyla chráněna, byly balkóny a lodžie. I když se sice jedná o „drobné“ úniky tepla, nejsou v rozpočtu vytápění celého domu nijak zanedbatelné. Navíc „prostydání“ nechráněné konstrukce může způsobovat vytváření rosného bodu uvnitř budovy a tím vést ke vzniku zdraví škodlivých plísní na stěnách obytných prostor.

z0a14lsvvv84e9a51ar9.png

Značka PCI proto vyvinula a certifikovala jako první v ČR systém pro zateplený balkón, který dokonale řeší právě tepelné izolace balkónů a lodžií.

Systém zatepleného balkónu PCI Pecitherm® MultiPlus optimálně eliminuje liniové tepelné mosty v místech napojení balkónů a lodžií na svislé konstrukce. Navíc díky speciální difuzní vrstvě umožňuje rychlou aplikaci povrchových souvrství a tím maximálně zkracuje dobu realizace. Zároveň díky svým vysokým difuzním schopnostem zaručuje mimořádně dlouhou životnost. Všechny komponenty a jednotlivé vrstvy jsou mezi sebou kompatibilní a tvoří tak jednotný celek. Tím, že je celý systém od jednoho výrobce, jsou jakákoli rizika spojená s kombinací různých výrobců minimalizována. Navíc stovky tisíc metrů realizovaných ploch hovoří o velké oblibě tohoto systému mezi stavebníky včetně architektů.

Na systém pro zateplený balkón PCI Pecitherm® MultiPlus vydal Technický a zkušební ústav stavební Praha, s. p. (TZÚS) certifikační osvědčení, které garantuje funkčnost celého systému po dlouhou dobu.


Přednosti systému:

  • Odstranění liniových tepelných mostů
  • Mimořádně dlouhá životnost díky speciální difuzní vrstvě
  • Vysoká statická odolnost

 

Systém pro zateplený balkón PCI Pecitherm® MultiPlus nabízí rychlé, jednoduché a spolehlivé řešení.

Obraťte se s důvěrou na náš tým. Nabízíme pomoc s technologickým návrhem včetně odborné konzultace přímo na stavbě.

Kontakt na odborné poradce najdete na našem webu: www.pci-cz.cz.

Petr Obraz
produktový manažer PCI

26yz4410kr2yuxtvby4h.jpg