Komatsu potřebu bagr

Boki Metal dodává výrobky a celky na míru nejen světovým hráčům

Strojírenství, zdravotnictví, tiskařské stroje, stavební stroje, kolejová vozidla, topení, klimatizační jednotky, elektroprůmysl. Všude tam nachází uplatnění kovové výrobky společnosti BOKI, jejichž konstrukci a výrobu zajišťuje divize Metal ve výrobním závodě ve Zruči nad Sázavou. Díky širokému sortimentu výrobků a diverzifikaci zákazníků tak společnost BOKI odolává snáze recesím.

Součástky a komponenty jsou vyráběné na míru zákazníků, přičemž vzájemný vztah je často postavený na dlouhodobé spolupráci. Složitější a konstrukčně větší díly s přidanou hodnotou vyrábí společnost i v jednotlivých kusech. Všechny produkty značky BOKI jsou charakterizovány špičkovým zpracováním plechu a finální úpravou povrchu ve vysoké kvalitě.

Výrobky společnost BOKI využívají zákazníci v České republice a hlavně v zahraničí. Jejími odběrateli jsou velké tuzemské i zahraniční společnosti. V Česku například spolupracuje se Škodou Plzeň, které dodává do jejich kolejových vozidel skříně řídících jednotek. S firmou Mitsubishi rozjela projekt pro anglické dráhy, pro vagóny příměstských vlaků vyrábí části klimatizačních jednotek. Mezi její zákazníky patří také italský výrobce kolejových vozidel Alston nebo švýcarský Stadler.

Při výrobě dílů využívá společnost ve svém závodě ve Zruči nad Sázavou špičkové technologie na moderních strojích. Firma vlastní řadu certifikátů pro sofistikované výrobní postupy, samozřejmostí je vysoká kvalifikace pracovníků.

Strojní odjehlení a odhrotování dílů po řezání laserem, apod., obroušení nerovností a nápalků na povrchu plechu a přípravu před barvením zajišťuje Lissmac SBM - L 1500.

Děrování se provádí na CNC děrovacím lisu TRUMATIC 5000 R - 2x, který je vybavený programovacím systémem.

Laserové řezání obstarává 2D-laserový řezací stroj TruLaser 3530 - 1x schopný řerat ocel do tloušťky 20 mm.

Ohýbání plechů umožňuje šest ohraňovacích lisů TRUMABEND s různou ohýbací silou v závislosti na délce ohýbaného plechu, která může činit až 4 000 mm.

Pro sváření vlastní společnost dva certifikáty. Ocel může svařovat metodou MAG v ochranné atmosféře směsného plynu Ar/CO2, nerezové oceli metodou TIG v ochranné atmosféře argonu. Hliník a jeho slitiny metodami TIG a MIG v ochranné atmosféře argonu.

Zámečnické práce zahrnují širokou škálu činností ­- stříhání  a ohýbání plechů, strojní stáčení plechů, vrtání a zahlubování, broušení a čištění svárů, odjehlování, strojní broušení, sváření, lisování a nýtování matic, odporové přivařování šroubů, matic, kolíků, čepů a svorníků.

Práškové lakování se provádí na automatické lince nebo manuálně.

Součástí služeb divize Metal jsou montážní práce i konstrukční a designérské práce včetně výrobně výkresové dokumentace.

Potřebujete vyrobit výrobek na zakázku? Nezávazná poptávka

Mám zájem o více informací k BOKI Metal, která zajišťuje výrobu z kovových materiálů.
Telefon: +420 724 371 485, Email: metal@bokigroup.eu, www.bokimetal.eu