Cime 2 kvartál 2024

Betónové krytiny prémiové kategorie nesou značku TERRAN

Betonové tašky jsou hitem dnešní doby. Někteří investoři dávají přednost lehkým střešním krytinám, jiní zase klasickým páleným střešním taškám. Výhody obou typů střešních tašek v sobě spojují v posledních letech velmi oblíbené střešní krytiny TERRAN, které nabízí široký sortiment, bohatý výběr barev a tvarů, výborné služby a jako jediné mezi výrobci betonových střešních krytin až 50letou záruku. Atraktivitu těchto tašek ještě zvýšily loňské novinky v sortimentu značky TERRAN.

Terran Generon - estetické a ekologické řešení bez jakýchkoliv kompromisů

Tou první je betonová střešní krytina Terran Generon s integrovanými fotovoltaickými panely. Fotovoltaické články jsou umístěny přímo do povrchu střešní krytiny, a střecha tak vypadá esteticky a elegantně. Výhody tašek s integrovanými fotovoltaickými články Terran Generon jsou na první pohled zřejmé – je to estetické a vkusné řešení, které pomocí jednoho produktu chrání interiér domu a současně pro jeho majitele vyrábí elektrickou energii.

Střešní taška Zenit Onyx

Povrchová úprava ClimaControl – úspora energie a snížení teploty pod taškou až o 10 °C

Povrchová úprava ClimaControl na taškách TERRAN Zenit efektivně odráží UV záření, které způsobuje v horkých letních dnech nepříjemné oteplování podkroví. Pro zvýšení účinnosti tepelné izolace podkroví je ideální kombinovat tyto tašky se střešním izolačním systémem TERRANterm a fólií Medifol.

Tradiční, technologicky vyspělé a „trendy“ střešní tašky jsou pilířem úspěchu

Novou či rekonstruovanou střechu můžete díky taškám TERRAN vytvořit bez jakéhokoliv omezení barvy, druhu i tvaru tašky – na výběr máte pět hlavních typů této betonové střešní krytiny: Synus, Danubia, Coppo, Rundo, Zenit. Mezi nimi si každý určitě najde to své. Konstrukčně nejmodernější jsou tašky Synus, bestsellerem je řada Danubia. Střešní tašky Danubia symbolizují přirozenou harmonii, svými měkkými liniemi navíc ideálně zapadají do české přírody a krajiny. Důvod pro označení řady Synus jako nejmodernější střešní tašky není jen v elegantním a jedinečném vlnitém profilu. Znalec při pohledu na zadní stranu ocení špičkovou výrobní technologii, díky které mají tyto betonové tašky s mimořádnou odolností velmi nízkou hmotnost. To ocení při rekonstrukcích zejména majitelé starších dřevostaveb. Produktová linie Coppo svými barevnými odstíny a tvary připomíná náladu zemí Středomoří a její dynamické linie a inspirativní barevné kombinace tašek zapůjčí vašemu rodinnému domu tvůrčí a originální vzhled. Bobrovka Rundo je symbolem snadno použitelné a vysoce estetické tašky s nádechem tradice, ale vyrobené plně dle požadavků současné doby. Pátá řada - Zenit - představuje moderní plochou tašku, jejíž design byl inspirován současnými inovativními trendy.

Pestrá barevná škála a špičkové povrchové úpravy lahodí oku a chrání peněženku investora

Estetické účinky barev zesiluje i povrchová úprava nejvyšší kvality EVO, díky které mají tašky výjimečně jemný a hladký povrch, který je navíc mimořádně odolný a pevný. Barvy a tóny střešní krytiny jsou hlubší a živější, dlouhotrvající ochrana zachová tóny barev a jejich intenzitu. Kvůli samočistícímu povrchu střecha zůstává čistší a výrazně lépe odolá UV záření. Samozřejmostí je vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám a mechu. Taška s touto povrchovou úpravou nenasákne vodou, má mimořádně dlouhou životnost a estetický lesk.

Danubia Evo Carbon

Samozřejmostí je výborná dostupnost, bonusem 50letá záruka

U tašek TERRAN oceníte i širokou síť prodejců, ohleduplnost k životnímu prostředí a nejmodernější technologie – ta současná patří mezi nejvyspělejší v Evropě. A bonus navíc - 50letá záruka na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost je mezi výrobci betonových střešních krytin opravdu jedinečná.

I v době koronovirové jsou dodávky střešních tašek plně zajištěny

Společnost MEDITERRAN CZ nadále zajišťuje, vedle maximální ochrany zaměstnanců, bezproblémové dodávky betonových střešních tašek TERRAN na český trh. Zabezpečeny jsou i dodávky surovin a díky výrobní kapacitě a zásobám dokáže i v době koronavirové krize uspokojit požadavky zákazníků a distribučních partnerů.

Vše podstatné o sortimentu betonových střešních tašek TERRAN se dozvíte na www.terran.cz.