Komatsu potřebu bagr

KOUPELNOVÁ FANTAZIE

Také máte jasnou představu o tom, jak by měla vypadat vaše koupelna? Měla by mít neotřelý design, vybavení v atypických rozměrech či oblé tvary? Máte jasnou vizi, a přesto nemůžete najít to pravé? Už nemusíte hledat, máme pro vás řešení.

Atypický nábytek to nemusí být pouze nábytek netradičních rozměrů, ale především oblých tvarů či originálního vzhledu. Výjimkou není ani moment, kdy máte krásné umyvadlo, ale už k němu postrádáte adekvátní skříňku.

,,Realizaci vašich tajných přání nebo představ už nic nestojí v cestě… alespoň co se týká designu koupelnového nábytku. Ani ta nejobsáhlejší nabídka modelů totiž nemusí upokojit všechny vaše požadavky. Nechte si proto navrhnout a vyrobit model skříňky v designu přesně podle vašeho vkusu, fantazii se meze nekladou. Možné to je díky špičkové atypické výrobě Dřevojas na míru,“ vysvětluje Ing. Zdeněk Blažek, manažer marketingu z Dřevojasu.

Pro všechny, kteří chtějí originalitu, a preciznost může být výroba na míru ideálním řešením. Také netradiční povrchy koupelnového nábytku nejsou překážkou k realizaci vaší vysněné koupelny. Na výběr je z mnoha různých dekorů od velmi moderní lakované úpravy, která je k dostání ve třech variantách, stříkaném lesku, matu a polomatu, či naopak - pro příznivce spíše přírodního designu je ideální variantou laminovaný dřevodekor, který jedinečným způsobem imituje rostlé dřevo.

Variant a možností je mnoho a záleží už jen na každém z nás, čemu dá přednost… Fantazii se meze nekladou!