husqvarna

Hebký dotek

Přesně takový pocit ve vás vzbudí koupelnový nábytek s povrchovou úpravou v podobě matného laku. „Abychom na našem nábytku dosáhli sametově-matného vzhledu, lakujeme skříňky v hlubokém matu. Takto povrchově upravená skříňka je velmi příjemná na dotek. Právě proto jsme dané provedení nazvali „velvet touch“, což v překladu znamená „sametový dotek“,“ vysvětluje Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku, a dodává: „Exkluzivně je v matné béžové úpravě „velvet touch“ nabízen například nábytek z řady ENZO."

Pokud byste chtěli svoji koupelnu ladit spíše do matně šedé barvy, tak i pro vás máme řešení. „Dalším nábytkem, který se umí naladit na elegantně matnou notu, je ten z řady GO. Jeho šedé zbarvení bude ve vaší koupelně působit nekonfliktním dojmem, který můžete kdykoli doplnit barevně výraznějšími prvky,“ dává tip Ing. Petr Blažek.

A co víc… nábytek z obou řad díky svému kvalitnímu zpracování stále skvěle odolává v koupelně všudypřítomné vodě a vlhkosti.

Zahalte tedy svou koupelnu do matných barev a dopřejte si hebký dotek každé ráno!