Cime 3 kvartal 2024

90% Čechů si přeje méně hlučné vysávání. Electrolux nabízí vysavač, se kterým můžete poslouchat i televizi.

Zaposlouchejte se – slyšíte to ticho? Ne, to není ticho při józe, ale při uklízení! Mýtus, že tiché vysavače nedokáží pořádně uklidit, vyvrací Electrolux UltraSilencer ZEN. S hlučností pouze 58 dB je jeho nejtišším vysavačem od Electroluxu. Vylepšení v podobě účinného těsnění motoru, jeho usazení, nového kotvení filtru, inovativní hadice či zdokonalené hubice jsou odpovědí na požadavek spotřebitelů po tišším chodu vysavače.

Podle průzkumu společnosti Electrolux z loňského roku vadí hluk při vysávání 36 % respondentů, zatímco jen 24 procent trápí slabé sání. Devadesát procent spotřebitelů vyjádřilo přání, aby byl jejich příští vysavač tišší než ten současný. Electrolux nabízí řešení – vysavač, který vysává stejně dobře, jako jeho hlučnější kolegové!

Electrolux UltraSilencer ZEN je tak tichý, že zvuk přístroje nenaruší spánek dítěte, nevyleká psa a nebude obtěžovat sousedy. Při vysávání tak můžete poslouchat hudbu nebo se třeba dívat na televizi. Nezní to skvěle?

K navození dokonale harmonické atmosféry ve vašem domově skvěle poslouží osvěžovače s-fresh® s vůní zelené borovice, křehkého bambusu, večerní růže, citrusové exploze, hnědého cukru nebo tropického vánku, které se dají pořídit jako příslušenství k vysavači Electrolux UltraSilencer ZEN. Vysávání se tak stane vaší nejoblíbenější úklidovou aktivitou!