Komatsu potřebu bagr

Byty v Rezidenci Oliva z 85 % prodány

Projekt Rezidence Oliva, který právě vyrůstá na pražské Brumlovce, hlásí 85 % prodaných bytů a 100 % prodaných obchodních jednotek. Architektonicky zajímavý objekt v blízkosti Parku Brumlovka, jehož výstavba byla zahájena na počátku letošního roku, nabízí celkem 72 bytů a 6 obchodních jednotek v osmi nadzemních podlažích a 84 parkovacích míst ve třech podlažích podzemních.

Prodej bytů v Rezidenci Oliva jsme zahájili letos v dubnu a okamžitě zaznamenali velký zájem. V tuto chvíli je k prodeji posledních 11 jednotek, přičemž zájemci mají stále na výběr ze všech nabízených dispozic – to znamená od 1+kk po 4+kk. Máme radost hlavně z toho, že byty v našem objektu si převážně kupují přímo jejich koncoví uživatelé, ať už jde o rodiny s dětmi nebo mladé páry. Často se také jedná o investice do budoucna, kdy rodiče kupují byt pro svoje děti, ale do doby jejich dospělosti je nabídnou na trhu k pronájmu. Vyloženě investiční kupci se dají počítat pouze v řádku jednotek,“ vysvětluje Lenka Preslová, obchodní ředitelka Passerinvest Group, který je developerem projektu.

Stavba zahájená začátkem letošního roku rychle pokračuje. V tuto chvíli se dokončuje třetí nadzemní podlaží, hrubá stavba bude hotová na jaře příštího roku. Všechny bytové jednotky mají k dispozici lodžii nebo terasu, sklep a garážové stání, benefitem je také výborná dopravní dostupnost, plná občanská vybavenost v okolí a příjemná lokalita přímo u parku. V těsném sousedství Rezidence Oliva vyrůstá menší objekt ve stejném architektonickém stylu s názvem Olivka, který po dokončení nabídne prostory pro mateřskou školu, kavárnu a také unikátní model švýcarské železnice. Zájemci o bydlení si mohou domluvit návštěvu v showroomu Rezidence Oliva v budově Brumlovka, který je otevřený každý všední den s výjimkou úterý v předem daných časech nebo po individuální domluvě. Více informací zájemci najdou na webových stránkách projektu www.rezidenceoliva.cz.