husqvarna

Z jedné PET lahve nový pár pracovních rukavic

Společnost Würth uvádí na český trh novinku: pracovní rukavice TIGERFLEX Plus Ecoline. Ty jsou vyráběny z recyklovaného PET materiálu, z jedné lahve vzniká jeden pár rukavic. Tyto speciální výrobky přitom prokazují stejně špičkové užitné vlastnosti jako původní řada TIGERFLEX Plus. Mezi ně patří dokonalý úchop, přesně padnoucí střih, vysoká odolnost a hladký úplet pohodlný i při celodenním nošení. Na první pohled se odlišují typickými protiskluzovými tygřími pruhy.

Nová řada ekologických pracovních rukavic TIGERFLEX Plus Ecoline je vyrobena z 88 % z recyklovaných PET lahví. Touto řadou společnost Würth dále naplňuje své cíle udržitelnosti a dalšího snižování ekologické zátěže. Zároveň zachovává užitné vlastnosti oblíbené řady TIGERFLEX Plus, kterou si oblíbili zákazníci po celém světě. Rukavice jsou výjimečné svým zpracováním, které dokáže skloubit náročné požadavky uživatelů na pohodlí, prodyšnost, odolnost a zároveň poskytnout přilnavost i pro jemnější manipulaci během montáží a práci s ručním nářadím a stroji.

Měkká bezešvá tkanina ve spojení s prodyšným potahem TIGERFLEX® z nitrilové pěny umožňuje celodenní pohodlné nošení. Dlaňová část vybavena protiskluzovou úpravou v motivu tygřích pruhů zajistí bezpečnou manipulaci i s těžkými břemeny s hladkým povrchem. Nová univerzální řada ekologicky vyráběných rukavic je určena pro práce ve všech řemeslných oborech a průmyslových odvětvích. Ideální jsou pro montážní a dílenské činnosti i karosářské práce. Protiskluzovou úpravu, velmi dobrou přilnavost a prodyšnosti pak oceňují pracovníci věnující se zejména spedičním, skladovacím, přepravním i stěhovacím službám.

„Jedná se o novinku navazující na jednu z našich neoblíbenějších řad pracovních rukavic. Má skutečně univerzální využití a věříme, že si stejně jako předchozí řada TIGERFLEX Plus rychle získá oblibu u širokého spektra zákazníků. Vzhledem k objemu výroby jsme však chtěli co nejvíce minimalizovat jejich ekologickou zátěž při zachování vlastností, díky kterým se staly tak oblíbené. Na jejich výrobu tedy smysluplně zužitkujeme recyklovatelné PET lahve. Nezapomněli jsme ani na jejich obal, který je rovněž vyroben ekologicky z recyklovaného papíru,“ představil novinku Jakub Lenc, produktový specialista divize Ochranných pracovních pomůcek společnosti Würth Česká republika.

O společnosti Würth Česká republika

Společnost Würth je předním světovým tvůrcem i výrobcem montážních materiálů a techniky. Skupina Würth byla založena v Německu v roce 1945 Adolfem Würthem, po jeho smrti v roce 1954 převzal vedení firmy jeho 19letý syn Reinhold Würth, který ji vede dodnes. Do České republiky vstoupila skupina Würth v roce 1992 a díky rychle rostoucímu týmu profesionálně vyškolených obchodních zástupců se brzy stala jedničkou mezi tuzemskými distributory montážní techniky. Na počátku byla firma specialistou na šrouby, dnes je odborníkem na veškerou montážní a upevňovací techniku. Její portfolio čítá přes 100 tisíc produktů od šroubů a hmoždinek, přes chemicko-technické produkty, kování pro nábytek a stavební kování a instalační materiály, až po drobné díly pro automobily, nářadí, stroje či zásobovací a odběrové systémy. Zkrátka vše pro řemesla spojená s automobily, zpracováním dřeva či kovů i pro stavební firmy a velké průmyslové podniky.