Komatsu potřebu bagr

Vyhrajte v soutěži o pořádnou střechu Tondach od Wienerbergeru

Plánujete novou střechu pro váš dům? Máme pro vás jedinečnou příležitost, která vám může poskytnout nejen pořádnou střechu od Tondachu, ale také šanci ji vyhrát úplně zadarmo! Soutěž o pořádnou střechu ZDARMA probíhá od 15. ledna do 31. března 2024.

O co se hraje?

O pořádnou střechu nad hlavou! Vyhrajte základní tašky Tondach dle vlastního výběru včetně doplňků, fólie a dvou střešních oken s lemováním Thermo. Navíc každý z vás, kdo vyplní registrační formulář do soutěže, obdrží zdarma poukaz na interiérovou roletu do okna.

Jak soutěžit?

Navštivte naši soutěžní stránku a vyplňte registrační formulář. Poté si nechte zdarma vypracovat kalkulaci materiálu na vaši střechu a vyčkejte na vylosování výherce. Soutěž je otevřena pro každého, kdo staví rodinný dům nebo provádí rekonstrukci stavby rodinného domu.

Výherce získá poukaz na střešní krytinu Tondach včetně všech zmíněných bonusů. Losování proběhne do 10 pracovních dnů od skončení soutěže. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a vyhrajte pro svůj dům pořádný materiál od Wienerbergeru.

Pro více informací a registraci do soutěže pokračujte na web wienerberger.cz.