Komatsu potřebuju Bagr

Volvo Trucks představí na IAA svou cestu k nulovým emisím a nulové nehodovosti

Volvo Trucks předvede svou silnou pozici v oblasti elektromobility na IAA Transportation, významném světovém veletrhu mobility, dopravy a logistiky. Společnost také představí nová bezpečnostní řešení a nejnovější technologie pro dekarbonizaci dopravy.

Hlavním tématem společnosti Volvo Trucks na mezinárodním veletrhu IAA Transportation for Commercial Vehicles, který se koná od 20.-25. září 2022 v Hannoveru, je „Towards Zero“ – směrem k nulovým emisím a nulové nehodovosti.

Společnost Volvo Trucks představí svou řadu elektrických nákladních vozidel – nejkompletnější v odvětví – se třemi těžkými a dvěma středně těžkými modely, které lze objednat v Evropě. Společnost také ukáže svou nabídku služeb pro elektrická nákladní vozidla, jako je plánování dojezdu a trasy, řešení nabíjení a financování. Kromě toho Volvo předvede další řešení hnacího ústrojí, která umožňují dopravcům dosáhnout solidního pokroku na jejich cestě k nulovým emisím.

„Společně s našimi zákazníky a jejich zákazníky směřujeme k nulovým emisím. Těšíme se, že ukážeme naše skvělá nákladní vozidla a služby, které umožňují dopravcům snižovat emise CO2 a zároveň provozovat konkurenceschopné podnikání. Bez ohledu na hnací ústrojí – elektrické, plynové nebo konvenční naftové – nabízíme řešení pro zvýšení energetické účinnosti a snížení klimatické stopy,“ říká Roger Alm, prezident společnosti Volvo Trucks.

V oblasti bezpečnosti Volvo Trucks mimo jiné představí svůj nový bezpečnostní systém na ochranu chodců a cyklistů. Systém zahrnuje duální radar na každé straně vozidla a také funkce podporované kamerou.

Společnost Volvo Trucks bude mít k dispozici několik nákladních vozidel pro testovací jízdy ve venkovní části výstavy, například Volvo FL Electric a Volvo FE Electric. Kromě toho budou na venkovní výstavní ploše vystavena další nákladní vozidla jako Volvo FH s I-Save, Volvo FM LNG a Volvo FH16 pro nejtěžší přepravní úkoly.

Tisková konference a možnost pro rozhovory:

Kde: Volvo Trucks, hala 21, stánek A35

Kdy: pondělí, 19.září od 11:50

Roger Alm, prezident společnosti Volvo Trucks, a Jessica Sandström SVP globální produktová ředitelka ve společnosti Volvo Trucks budou k dispozici pro rozhovory během 19.září. Máte-li další žádosti o rozhovory s dalšími zástupci Volvo Trucks, kontaktujte prosím zástupce společnosti Volvo pro styk s médii na stánku