Komatsu potřebu bagr

Veletrh AMPER – moderní technologie, diskuze a především setkání!

28. ročník veletrhu elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení
a zabezpečení se bude konat v termínu 17. - 20. 5. 2022 na VÝSTAVIŠTI BRNO. Organizátor očekává účast 550 vystavujících společností.

Veletrh AMPER je každoročně největší událostí v oblastech elektrotechniky, energetiky, elektroinstalace, elektroniky, digitalizace, automatizace, ICT, osvětlení a zabezpečení v České republice i na Slovensku. Za uplynulých 27 let své existence se veletrh AMPER stal zajímavou mezinárodní komunikační platformou, kde se setkávají výrobci a poskytovatelé technologií s novými potenciálními obchodními partnery a rovněž místem pro odbornou diskuzi s předními autoritami českého průmyslu. Po vynucené dvouleté pauze se 28. ročník veletrhu bude konat v novém květnovém termínu na brněnském Výstavišti.

Organizátoři připravují odborný doprovodný program, který se zaměří na nejmodernější technologie především v éře digitalizace a 5G sítí. Kromě samostatných konferencí, seminářů a odborných setkání se návštěvníci mohou těšit i na rozsáhlá vícedenní fóra.  FÓRUM AUTOMATIZACE & DIGITALIZACE bude mapovat aktuální trendy v oblasti digitalizace, komunikace a informačních systémů v průmyslu. Soubor odborných přednášek i praktických ukázek bude tvořit i doprovodný program s názvem AMPER 5G EXPERIENCE ZONE. Jedním z témat veletrhu bude opět e-mobilita a inteligentní města. V rámci programu AMPER SMART & SAFE CITY proběhne již 3. ročník konference o efektivní elektromobilitě ve smart city, která je určena odborné veřejnosti z řad municipalit, městských služeb, průmyslu a ostatních organizací či správcům vozového parku. Novinky představí i přehlídka elektrických a hybridních dopravních prostředků a nejmodernějších infrastrukturních zařízení pro elektromobily v rámci programu AMPER e-MOTION. Ani letos nebude chybět soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu ZLATÝ AMPER 2022.

27. ročníku veletrhu AMPER se zúčastnilo 649 vystavovatelů z 26 zemí světa a navštívilo jej více než 43 000 odborných návštěvníků zejména z Česka, Slovenska, Německa, Polska, Rakouska, Maďarska a dalších zemí.

Srdečně Vás již nyní zveme k účasti a návštěvě veletrhu AMPER 2022 a těšíme se především na osobní setkání a skvělou veletržní atmosféru!