husqvarna

V průmyslové zóně u Klášterce n. O. vznikne logistické centrum

Klášterec nad Ohří (Chomutovsko) 5. prosince (ČTK) - Průmyslová hala o ploše téměř 21.000 metrů čtverečních začne začátkem příštího roku vznikat u Klášterce nad Ohří na Chomutovsku. Investiční skupiny Progresus, Halcyon a německý GARBE Real Estate CEE za ni zaplatí v přepočtu 730 milionů korun. V hale budee logistické centrum. V tiskové zprávě o tom dnes za společnosti informoval Jan Kubát.

"Rodina našich průmyslových areálů se rozroste o druhý areál v severozápadních Čechách - GARBE Park Chomutov II. I nadále rosteme a nyní máme navíc na své straně silného investičního partnera," uvedl obchodní ředitel společnosti GABRE Martin Stratov.

Nové logistické centrum naváže na již existující průmyslovou zónu GARBE Park Chomutov v Chomutově s pronajímatelnou plochou zhruba o výměře 30.000 metrů čtverečních. "Za skupinu Progresus mohu oznámit začátek dlouhodobého partnerství s přední mezinárodní společností GARBE, se kterou budeme v následujících letech pracovat na budování logistických nemovitostí v České republice," řekl k tomu spolumajitel společnosti Lukáš Zrůst. Doplnil, že konkrétní nájemce firmy oznámí v prvním čtvrtletí příštího roku.

Logistické centrum vznikne v blízkosti hlavních tahů silnice I/13 a dálnice D7 vedoucí přímo do Německa. V areálu Verne u Klášterce nad Ohří na Chomutovsku našlo doposud uplatnění více než 2000 lidí.