husqvarna
1:56

ZEMNÍ RAKETY GRUNDOMAT


Zemní rakety GRUNDOMAT jsou již déle než pět desetiletí symbolem přesné podzemní pokládky potrubí. Za mimořádně dlouhou životnost a vysokou přesnost vděčí naši „krtkové“ inteligentní konstrukci, nekompromisní kvalitě a důslednému neustálému vývoji. Přitom máme neustále na zřeteli požadavky uživatelů a trendy v pokládce potrubí.

Abyste mohli své úkoly řešit rychleji a jednodušeji, dosáhli jsme toho, že je naše komplexní technika ještě spolehlivější, má delší životnost a vyznačuje se ještě jednodušším použitím. Tomu říkáme „simple & easy“.

OPTIMALIZOVANÁ KONSTRUKCE

Nová generace zemních raket GRUNDOMAT tomuto principu přesně odpovídá. Optimalizovaná konstrukce spojuje všechny výhody dosavadních konstrukčních řad s novými technickými řešeními. To, co se osvědčilo, jsme zachovali – jako například dvoutaktní metodu nebo korunkovou hlavu
pro maximální přesnost a výkonné ražení. To, co nebylo přesvědčivé, jsme optimalizovali. Nová je například přední, neoddělitelná část zařízení, která ještě více prodlužuje životnosti a minimalizuje čas a náklady na servis. Zachovaná zůstává také rozmanitost použití zemní rakety, nové volitelné možnosti, jako servořízení pro zařízení malé velikosti, zjednodušují manipulaci. Pro vás jako uživatele to znamená největší možnou produktivitu a maximální hospodárnost při pokládce potrubí.

Více informací na stránkách společnosti Interglobal DUO s.r.o.

Copyright
TRACTO-TECHNIK GmbH & Co. KG                                                    
57368 Lennestadt
www.TRACTO-TECHNIK.com