Cime 2 kvartál 2024
3:10

Společnost TERRAMET představila novinky na JCB X-DAYS 2019

Společnost TERRAMET patří již 28 let k předním dodavatelům stavební a manipulační techniky v České republice. Letos uspořádala pro zákazníky, obchodní partnery a fanoušky značky JCB hlavní předváděcí akci JCB X-DAYS 2019, která se konala v kamenolomu Eurovia v Chomutovicích u Prahy. Zájemci měli možnost vyzkoušet si techniku v reálných pracovních podmínkách a měli také jedinečnou příležitost seznámit se s letošními novinkami i celým výrobním programem JCB. 

Společnost JCB přichází na trh s novou generací pásových rýpadel „X“ a jako první představila dvacetitunové rýpadlo 220X. Písmeno „X“ symbolizuje eXtrémní sílu, odolnost, pohodlí, bezpečnost a snadné ovládání rýpadla. Zároveň písmeno z anglického originálu eXperience vyjadřuje padesátiletou zkušenost s výrobou pásových rýpadel. Modely 220X jsou nově ve flotile půjčovny společnosti TERRAMET.

Další novinku představuje nová generace MINI rýpadla 19C-1. Z kolových rýpadel byl na letošních JCB X-DAYS nepřehlédnutelný Hydradig HD110W bílo-černé barvy zakoupený společností HERKUL. Nechyběly ani oblíbené rýpadlo-nakladače JCB 3CX - jednička na trhu - se kterými předvedli profesionální operátoři z Anglie taneční představení Dancing Digger Show.

Více se dozvíte ve videu.